Новини. Події

18.09.2017
Про важливість сортування з херсонськими школярами
16 вересня 2017 року до Днів сталої енергії, організованих КП "Херсонська енергосервісна компанія" ...

Детальніше...

18.09.2017
Презентація національних природних парків Херсонщини для студентів
У бібліотеці 14 вересня відбулася презентації одразу двох національних природних парків Херсонщини. Для ...

Детальніше...

15.09.2017
Дні сталої енергії у книгозбірні
В Центрі екологічної інформації 15 вересня 2017 року, в рамках 2 етапу Днів сталої енергії в м.Херсоні, ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

В Олешківських пісках проведено ультрамарафонський біговий захід

06.09.2017

На території національного природного парку «Олешківські піски» (Херсонська область) 3 вересня пройшов унікальний ультрамарафонський біговий захід. Громадською організацію «Клуб спортивного орієнтування «СЕВЕР» вперше проведено спортивні змагання в Олешківських пісках для самих сміливих та виносливих. На трасу, дистанцією 25 та 50 км, вийшли спортсмени багатьох міст України: Одеса, Тернопіль, Чернігів, Полтава, Львів, Київ, Херсон та Дніпро, які гідно пройшли всі випробування маршруту територією Парку.


Підсумовуючи результати змагань, організатори цього ультрамарафонського забігу зазначили, що випробування були дуже непрості, але учасники отримали масу задоволень як від оригінальних ландшафтів Парку, так і від того, що вони змогли це зробити на всі 100%.

Переможців з найкращими результатами привітав директор Парку Непрокін Андрій Вікторович, який відзначив високий рівень підготовки спортсменів та вручив дипломи за учать та перемогу від Національного природного парку «Олешківські піски», а організаторам – картини з ландшафтами Олешківських пісків з впевненістю, що зазначений захід і в подальшому дозволить залучати спортивну та туристичну спільноту, що сприятиме популяризації рекреаційної діяльності Парку.Екологічний календар