Новини. Події

05.11.2017
Бібіліотекар на Школі Кампейнінгу
27–29 жовтня відбулася друга Школа Кампейнінгу у сфері зміни клімату та відновлювальної енергетики. ...

Детальніше...

03.11.2017
Інтерактивна екозустріч «Збережемо Чорне море»
У Міжнародний день Чорного моря в бібліотеку завітали вихованці обласного Центру еколого-натуралістичної ...

Детальніше...

23.10.2017
Біля бібліотеки з’явилася Алея юннатівського руху
    Жовтень – найкраща пора для висадження молодих дерев. Тому саме зараз в Центрі ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

В Олешківських пісках проведено ультрамарафонський біговий захід

06.09.2017

На території національного природного парку «Олешківські піски» (Херсонська область) 3 вересня пройшов унікальний ультрамарафонський біговий захід. Громадською організацію «Клуб спортивного орієнтування «СЕВЕР» вперше проведено спортивні змагання в Олешківських пісках для самих сміливих та виносливих. На трасу, дистанцією 25 та 50 км, вийшли спортсмени багатьох міст України: Одеса, Тернопіль, Чернігів, Полтава, Львів, Київ, Херсон та Дніпро, які гідно пройшли всі випробування маршруту територією Парку.


Підсумовуючи результати змагань, організатори цього ультрамарафонського забігу зазначили, що випробування були дуже непрості, але учасники отримали масу задоволень як від оригінальних ландшафтів Парку, так і від того, що вони змогли це зробити на всі 100%.

Переможців з найкращими результатами привітав директор Парку Непрокін Андрій Вікторович, який відзначив високий рівень підготовки спортсменів та вручив дипломи за учать та перемогу від Національного природного парку «Олешківські піски», а організаторам – картини з ландшафтами Олешківських пісків з впевненістю, що зазначений захід і в подальшому дозволить залучати спортивну та туристичну спільноту, що сприятиме популяризації рекреаційної діяльності Парку.Екологічний календар