Новини. Події

17.01.2018
Чи сортуватиме відходи Україна в 2018 році?
З 1 січня вступила в силу правка до Закону «Про відходи», що забороняє захоронення неперероблених ...

Детальніше...

28.12.2017
Привітання переможців Всеукраїнського конкурсу
В Екоцентрі привітали переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу стінгазет на тему: «Екологія ...

Детальніше...

28.12.2017
«Зачаровані діти Херсона» відвідали бібліотеку
Центр екологічної інформації перетворився в творчу майстерню. А відбулося це тому, що в Екоцентрі стартувала ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

«Чисті береги. Чиста річка» в Херсоні

26.09.2017

22-23 вересня у Херсоні було проведено акцію "Чисті береги, чиста річка", в рамках якої всі бажаючі взяли участь у прибиранні берегів Дніпра, прилеглих вулиць, які виходять до Дніпра, пляжу "Гідропарк", озера Мідного.

До прибирання долучився і Центр екологічної інформації бібліотеки. Спільно з вихованцями гуртка Центру дитячої та юнацької творчості було здійснено прибирання берегу Дніпра (біля пляжу Гідропарк).

Акція одночасно відбувалася на п’ятьох локаціях: Потьомкінський острів, Пляж «Гідропарк», Лівий берег р.Дніпро (1,2,3,4 причал), Пляж «Лілея», Вул. Марії Фортус та оз. Мідне.

Організували акцію у співпраці обласне управління водних ресурсів, Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді "Дивосвіт" при міському Центрі дитячої та юнацької творчості, Національний природний парк "Нижньодніпровський", ГО "Центр розвитку "Берегиня", ГО "Велохерсон", ХМДГЕО "Ластівка".
Учасників акції вразила велика кількість сміття, але завдяки активним діям протягом двох днів було очищено від сміття територію на п’ятьох локаціях.

Маємо надію, що херсонці на цьому не зупиняться. Будуть і далі активно підтримувати та організовувати екологічні акції. Зробимо наше місто чистим разом!
 Екологічний календар