Новини. Події

28.02.2018
Зустріч молоді в рамках проекту «PRO100»
Херсонська молодь дізналася більше про саморганізацію. На вихідних в бібліотеці відбулася зустріч в рамках ...

Детальніше...

28.02.2018
Екологічний конкурс-гра «Думай глобально, дій локально» в бібліотеці
  26 лютого в бібліотеці відбувся відбірковий етап екологічного конкурсу-гри серед шкільних екологічних ...

Детальніше...

21.02.2018
Екологічні дебати до Дня захисту морських ссавців
19 лютого відзначається Міжнародний день захисту морських ссавців. Починаючи з 1986 року в світі введено ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

«Чисті береги. Чиста річка» в Херсоні

26.09.2017

22-23 вересня у Херсоні було проведено акцію "Чисті береги, чиста річка", в рамках якої всі бажаючі взяли участь у прибиранні берегів Дніпра, прилеглих вулиць, які виходять до Дніпра, пляжу "Гідропарк", озера Мідного.

До прибирання долучився і Центр екологічної інформації бібліотеки. Спільно з вихованцями гуртка Центру дитячої та юнацької творчості було здійснено прибирання берегу Дніпра (біля пляжу Гідропарк).

Акція одночасно відбувалася на п’ятьох локаціях: Потьомкінський острів, Пляж «Гідропарк», Лівий берег р.Дніпро (1,2,3,4 причал), Пляж «Лілея», Вул. Марії Фортус та оз. Мідне.

Організували акцію у співпраці обласне управління водних ресурсів, Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді "Дивосвіт" при міському Центрі дитячої та юнацької творчості, Національний природний парк "Нижньодніпровський", ГО "Центр розвитку "Берегиня", ГО "Велохерсон", ХМДГЕО "Ластівка".
Учасників акції вразила велика кількість сміття, але завдяки активним діям протягом двох днів було очищено від сміття територію на п’ятьох локаціях.

Маємо надію, що херсонці на цьому не зупиняться. Будуть і далі активно підтримувати та організовувати екологічні акції. Зробимо наше місто чистим разом!
 Екологічний календар