Новини. Події

23.10.2017
Біля бібліотеки з’явилася Алея юннатівського руху
    Жовтень – найкраща пора для висадження молодих дерев. Тому саме зараз в Центрі ...

Детальніше...

18.10.2017
Екоцентр за права тварин!
Щороку на початку жовтня відзначається Всесвітній день тварин. Цей день нагадує, що тварини, як і люди, ...

Детальніше...

12.10.2017
Підготовка до Екологічного маршу
В Центрі екологічної інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара 11 жовтня 2017 року відбулося заняття міського ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

«Чисті береги. Чиста річка» в Херсоні

26.09.2017

22-23 вересня у Херсоні було проведено акцію "Чисті береги, чиста річка", в рамках якої всі бажаючі взяли участь у прибиранні берегів Дніпра, прилеглих вулиць, які виходять до Дніпра, пляжу "Гідропарк", озера Мідного.

До прибирання долучився і Центр екологічної інформації бібліотеки. Спільно з вихованцями гуртка Центру дитячої та юнацької творчості було здійснено прибирання берегу Дніпра (біля пляжу Гідропарк).

Акція одночасно відбувалася на п’ятьох локаціях: Потьомкінський острів, Пляж «Гідропарк», Лівий берег р.Дніпро (1,2,3,4 причал), Пляж «Лілея», Вул. Марії Фортус та оз. Мідне.

Організували акцію у співпраці обласне управління водних ресурсів, Центр екологічної культури та виховання учнівської молоді "Дивосвіт" при міському Центрі дитячої та юнацької творчості, Національний природний парк "Нижньодніпровський", ГО "Центр розвитку "Берегиня", ГО "Велохерсон", ХМДГЕО "Ластівка".
Учасників акції вразила велика кількість сміття, але завдяки активним діям протягом двох днів було очищено від сміття територію на п’ятьох локаціях.

Маємо надію, що херсонці на цьому не зупиняться. Будуть і далі активно підтримувати та організовувати екологічні акції. Зробимо наше місто чистим разом!
 Екологічний календар