Новини. Події

28.02.2018
Зустріч молоді в рамках проекту «PRO100»
Херсонська молодь дізналася більше про саморганізацію. На вихідних в бібліотеці відбулася зустріч в рамках ...

Детальніше...

28.02.2018
Екологічний конкурс-гра «Думай глобально, дій локально» в бібліотеці
  26 лютого в бібліотеці відбувся відбірковий етап екологічного конкурсу-гри серед шкільних екологічних ...

Детальніше...

21.02.2018
Екологічні дебати до Дня захисту морських ссавців
19 лютого відзначається Міжнародний день захисту морських ссавців. Починаючи з 1986 року в світі введено ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Біля бібліотеки з’явилася Алея юннатівського руху

23.10.2017

 

 

Жовтень – найкраща пора для висадження молодих дерев. Тому саме зараз в Центрі екологічної інформації вирішили посадити дерева правильно, щоб вони прийнялися та були міцними весною.

Акція з висадження дерев пройшла у співпраці Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, «Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та Херсонського академічного ліцею при ХДУ.

Акцію було проведено в кілька етапів. 19 жовтня відбулися підготовчі роботи, активну участь в яких взяли учні Академічного ліцею. Хлопці підготували все для висадки.

А вже 20 жовтня організатори, учасники та гості Акції зібралися в Екоцентрі, щоб обговорити її основні завдання та значення . Завітали на зустріч і поважні гості: Ніна Тимофіївна Біднина, ветеран юннатівського руху на Херсонщині, Ельвіра Валентинівна Вітренко, директорка Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Напередодні висадження Анастасія Климентенко, керівниця Центру екологічної інформації, розповіла всім учасникам про важливість висадки дерев та кущів для людини на навколишнього середовища. Дерева виробляють кисень та очищують повітря, створюють затінок, радують око своєю красою. Також дерева – будинок для птахів, звірів, комах, на їх основі розвиваються цілі екосистеми. Також важливим для людини ресурсом є деревина, з неї створюють 20 тисяч різноманітних виробів. Саме тому так важливо висаджувати нові дерева та поповнювати наші парки, сквери та присадибні ділянки.

Після інформаційної частини, 20 жовтня відбулося висадження. Учні активно долучилися, поливали саджанці та загортали землю. Ось так на території бібліотеки з’явилася Алея юннатівського руху. Маємо надію, що всі саджанці приймуться та вже весною будуть радувати око відвідувачів бібліотеки! А затінку та чистого повітря в Херсоні стане ще більше.
 Екологічний календар