Новини. Події

28.02.2018
Зустріч молоді в рамках проекту «PRO100»
Херсонська молодь дізналася більше про саморганізацію. На вихідних в бібліотеці відбулася зустріч в рамках ...

Детальніше...

28.02.2018
Екологічний конкурс-гра «Думай глобально, дій локально» в бібліотеці
  26 лютого в бібліотеці відбувся відбірковий етап екологічного конкурсу-гри серед шкільних екологічних ...

Детальніше...

21.02.2018
Екологічні дебати до Дня захисту морських ссавців
19 лютого відзначається Міжнародний день захисту морських ссавців. Починаючи з 1986 року в світі введено ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Міжнародний екологічний форум в бібліотеці

17.11.2017

16-17 листопада всі екоактивісти Херсонщини зібралися у бібліотеці для участі в 7-му Міжнародному екологічному форумі Чисте місто, Чиста ріка, Чиста планета.

Зібрала разом любителів та захисників природи Херсонська Торгово-промислова палата у партнерстві з міською радою, управлінням освіти, громадськими організаціями регіону, Херсон
Форум відкрили організатори:
- Остроумова Вікторія Володимирівна, керівниця Торгово-промислової палати;
- Урсуленко Олена Борисівна, секретар Херсонської міської ради;
- Чачібая Олексій Григорович, в.о. директора НПП «Нижньодніпровський»;
- Ніконов Юрій Миколайович, начальник Управління освіти Херсонської міської ради.

До участі в Форумі також були запрошені науковці, державні службовці, студенти, школярі, природоохоронці, громадські діячі.

Після відкриття робота форуму продовжилась на засіданнях панельних сесій.

Головною метою під час сесії «Природо-заповідний фонд Півдня України: стан, проблеми системи управління та використання, перспективи його розвитку» стало розширення інформаційного поля щодо природоохоронних територій, обмін досвідом та обговорення наукових і практичних питань заповідної справи.
Учасники круглого столу та доповідачі обговорили питання розширення природо-заповідного фонду на Херсонщині, формування позитивного іміджу заповідного фонду як одного з факторів для розвитку екологічного туризму, підвищення рівня екологічної культури населення.

Сесія «Місто. Енергоефективність. Дії.» була присвячена обміну досвідом та обговоренню найважливіших та нагальних питаньу сфері енергоефективності та енергозбереження. Почесними гостями стали: Віталій Лесюк, консультант Асоціації «Енергоефективні міста України», Ірина Вишняк, головний спеціаліст відділу енергозбереження в сфері ЖКГ департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіонбуду України, Юлія Кірвас, голова правління громадської спілки «Одеський регіональний енергетичний кластер», Юрій Гінжул, представник Асоціації енергоаудиторів України в Херсоні.
Після сесії представниками Херсонської енергосервісної компанії було проведено майстер-клас «Міський енергоменеджмент. Системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах» з врахуванням специфіки південного регіону.

17 листопада, в другий день форуму, відбулася Мікс-конференція «Екологічна культура населення – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності країни». Під час неї екологічну діяльність шкіл та дитячих садочків презентували вчителі та вихователі, а свої екологічні напрацювання презентували учні.
Також відбулося нагородження переможців екологічних конкурсів7-ого Міжнародного Екологічного Форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».

Проведення Форуму в Гончарівці – гарна традиція для Херсонщини. Щорічно форум стає майданчиком для зустрічі провідних фахівців, представників бізнесу, науки, влади та освітянської сфери, громадських організацій з метою обговорення питань раціонального використання й збереження природних ресурсів, пошуку шляхів вирішення актуальних проблем охорони довкілля, впровадження енерго- та ресурсозберігаючих технологій, поліпшення еколого-просвітницької діяльності та реалізації сучасних освітянських екологічних проектів.
Сподіваємось, що тепер екологічно свідомих жителів Херсонщини стало ще більше!

Якщо ж ви не встигли на Форум, запрошуємо на виставки мистецьких робіт в залах бібліотеки, присвячені екологічній культурі та ресурсозбереженню:
- Виставка фотографій «Чаруюча краса Нижнього Дніпра»;
- Виставка робіт з вторинної сировини студентів кафедри дизайну ХНТУ;
- Виставка екологічних постерів «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України»;
- Виставка фотографій на екологічну тематику «Екологічні чудеса Херсонщини»;
- Виставка виробів з вторинної сировини «Друге життя сміття»;
- Виставка оригінальних екологічних сумок;
- Виставка художніх робіт «Місто» учнів художньої школи;
- Виставка художніх робіт та інсталяцій «Дерева» учнів художньої школи;
- Виставка художніх робіт «Пори року» учнів художньої школи;
- Виставка робіт відкритого Херсонського міського конкурсу дитячого екологічного малюнку «Здай батарейку – захисти майбутнє».

 

 


 

Екологічний календар