Новини. Події

17.01.2018
Чи сортуватиме відходи Україна в 2018 році?
З 1 січня вступила в силу правка до Закону «Про відходи», що забороняє захоронення неперероблених ...

Детальніше...

28.12.2017
Привітання переможців Всеукраїнського конкурсу
В Екоцентрі привітали переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу стінгазет на тему: «Екологія ...

Детальніше...

28.12.2017
«Зачаровані діти Херсона» відвідали бібліотеку
Центр екологічної інформації перетворився в творчу майстерню. А відбулося це тому, що в Екоцентрі стартувала ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Засідання учнівського екологічного клубу «Дивосвіт»

01.12.2017

У Центрі екологічної інформації в черговий раз зібралися учні херсонських шкіл, яким не байдужа доля планети. Старшокласники, які цікавляться захистом навколишнього середовища, зустрілися на засіданні екологічного клубу «Дивосвіт».

На початку для учнів було проведено короткий екскурс в тему збереження води – одного з головних ресурсів планети. Учні дізнались про середню кількість воду, яку ми п’ємо, використовуємо в побуті та їмо.

Хоч до зими залишилось ще кілька днів, готуватися до зимових свят ми починаємо вже зараз. Готується до них і міжнародна організація Greenpeace, яка створила альтернативну новорічну рекламу про напій Coca-Cola. Цей ролик знято, аби звернути увагу на проблему засмічення планети, зокрема океанів, пластиковими пляшками. Таких пляшок Кока-Кола виробляє 110 мільярдів щорічно. З учнями ми поспілкувались щодо можливостей, як замінити пластик, як використовувати його повторно.Крім того, учні дізналися про ініціативу українських природоохорнців – листи до Святого Миколая та Діда Мороза. За посиланням дізнатися про ініціативу можете і ви. 

Також до однієї святкової ініціативи учні сьогодні долучилися. А саме – до флешмобу «Янголи добра». За допомогою девайсів творчого майданчика Maker Spase, електричної швейної машинки Janome Decor та 3D-ручки Smartpen-2, учні створили своїх янголів. Ці янголи будуть передані до дитячих будинків, закладів піклування й хоспісів Херсонщини. 

Запрошуємо і вас підтримати святкові ініціативи та подбати про екологічність свого святкування!
 Екологічний календар