Новини. Події

28.02.2018
Зустріч молоді в рамках проекту «PRO100»
Херсонська молодь дізналася більше про саморганізацію. На вихідних в бібліотеці відбулася зустріч в рамках ...

Детальніше...

28.02.2018
Екологічний конкурс-гра «Думай глобально, дій локально» в бібліотеці
  26 лютого в бібліотеці відбувся відбірковий етап екологічного конкурсу-гри серед шкільних екологічних ...

Детальніше...

21.02.2018
Екологічні дебати до Дня захисту морських ссавців
19 лютого відзначається Міжнародний день захисту морських ссавців. Починаючи з 1986 року в світі введено ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Засідання учнівського екологічного клубу «Дивосвіт»

01.12.2017

У Центрі екологічної інформації в черговий раз зібралися учні херсонських шкіл, яким не байдужа доля планети. Старшокласники, які цікавляться захистом навколишнього середовища, зустрілися на засіданні екологічного клубу «Дивосвіт».

На початку для учнів було проведено короткий екскурс в тему збереження води – одного з головних ресурсів планети. Учні дізнались про середню кількість воду, яку ми п’ємо, використовуємо в побуті та їмо.

Хоч до зими залишилось ще кілька днів, готуватися до зимових свят ми починаємо вже зараз. Готується до них і міжнародна організація Greenpeace, яка створила альтернативну новорічну рекламу про напій Coca-Cola. Цей ролик знято, аби звернути увагу на проблему засмічення планети, зокрема океанів, пластиковими пляшками. Таких пляшок Кока-Кола виробляє 110 мільярдів щорічно. З учнями ми поспілкувались щодо можливостей, як замінити пластик, як використовувати його повторно.Крім того, учні дізналися про ініціативу українських природоохорнців – листи до Святого Миколая та Діда Мороза. За посиланням дізнатися про ініціативу можете і ви. 

Також до однієї святкової ініціативи учні сьогодні долучилися. А саме – до флешмобу «Янголи добра». За допомогою девайсів творчого майданчика Maker Spase, електричної швейної машинки Janome Decor та 3D-ручки Smartpen-2, учні створили своїх янголів. Ці янголи будуть передані до дитячих будинків, закладів піклування й хоспісів Херсонщини. 

Запрошуємо і вас підтримати святкові ініціативи та подбати про екологічність свого святкування!
 Екологічний календар