Новини. Події

22.11.2021
Гончарівка запрошує на «Щедрий забіг»
Біліотека Гончара запрошує усіх охочих взяти участь у благодійному заході «Щедрий забіг», ...

Детальніше...

18.11.2021
Артлекторій «Як зрозуміти сучасне мистецтво?»
5 грудня о 14.00 у Центрі екологічної інформації (ІІІ поверх) відбудеться артлекторій із сучасного ...

Детальніше...

15.11.2021
Екологічний фестиваль «Екофест #Kherson ZeroWaste»
20 листопада з 11.00 до 15.00 в парку «Херсонська фортеця» (біля Лебединого озера) ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Проєкт «#ВплавДніпро» у Херсоні

12.09.2019

Заплив, що готувався 4 роки та стартував 5 серпня 2019 р., завершився 10 вересня у Херсоні встановленням національного рекорду. Плавець Михайло Романишин (м. Миколаїв) за 37 днів подолав 980 км вплав по Дніпру від кордону з Білоруссю до Чорного моря. Проєкт «#ВплавДніпро» переслідує декілька цілей, насамперед – це привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту та формування благодійного фонду для допомоги дітям.

Центр екологічної інформації Гончарівки став свідком фінішу й фіксації рекорду України. Плавець розповів про незадовільний стан Дніпра: на певних ділянках річки прогресують водорості, зелені водоростеві плями схожі на сліди мазуту – вони не пропускають сонця, повітря, під ними значно падає температура води, відсутня риба. Ці проблеми потребують негайного вирішення!

Михайло зазначив, що рекорд дався не легко, що почервоніння на обличчі – це не засмага від сонця, а алергічна реакція на водорості. Його гідрокостюм здався, він – ні, хоча думки такі були. Важливі слова з вуст рекордсмена почули чимало журналістів та камер операторів. Він закликав усіх: не припиняти ставити собі високі та глобальні цілі; крок за кроком в одному напрямку можна подолати те, що здавалося неймовірним; зробити те, на що ніхто до тебе не наважувався.

Ми раді вітати таких мужніх людей, які своїми вчинками популяризують спорт та дбайливе ставлення до природи.Екологічний календар