Новини. Події

05.10.2021
Херсонські школи теж хочуть бути еко-френдлі
Нам, співробітникам Центру екологічної інформації Гончарівки, дуже приємно, коли екологічним способом ...

Детальніше...

04.10.2021
Майстер-клас з 3-D моделювання у Гончарівці
Увага Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара та ГО «А що зробив ти?» запускають ...

Детальніше...

04.10.2021
Синергія бібліотеки Гончара та Центру зайнятості
На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Сортуй, бо ти того вартий!

11.11.2019

 Цими днями в Центрі екологічної інформації пройшла серія тренінгів із сортуванню сміття. Тема виявилася дуже актуальною та різноплановою, адже чіпляє всі сфери життя людини й фактично не має меж. Тож розпочали з обговорення «Сортування: про що це та для чого це мені?». За круглим столом та теплим чаєм дізналися для чого місту, інституту, школі, мені особисто потрібно сортування? Як я впливаю й на що? Домашнім завданням стало ведення обліку сміття в родині. Яка кількість його продукується?

Майстер-клас «Вгадай, із чого вироблено?» здавався підступно легким, але виявилося, що виріб та упакування часто й густо не є тими, чим здаються на перший погляд. Вміння розрізняти – другий крок на шляху до цивілізованого поводження зі сміттям. І на цьому шляху важливо розуміти й розрізняти власний вплив і вплив держави та суспільства. Тому з молоддю говорили про «Власний вплив та власний вибір. Екоальтернативи».

Тема «Пластик: зручний чи небезпечний?» не має однозначної відповіді, тому обговорення часом переходило в дискусію. Розібрали чимало прикладів про шприці, кабелі та соломинки для коктейлю. Як довго користуємося пластиком та яка його подальша доля? Чому зараз світом активно розповсюджується протидія пластику?
Питань доволі багато, тому молодь міста продовжує в Центрі екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара шукати важливі відповіді для себе й для свого майбутнього.Екологічний календар