Новини. Події

05.10.2021
Херсонські школи теж хочуть бути еко-френдлі
Нам, співробітникам Центру екологічної інформації Гончарівки, дуже приємно, коли екологічним способом ...

Детальніше...

04.10.2021
Майстер-клас з 3-D моделювання у Гончарівці
Увага Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара та ГО «А що зробив ти?» запускають ...

Детальніше...

04.10.2021
Синергія бібліотеки Гончара та Центру зайнятості
На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Непрості питання

26.12.2019

23 грудня керівниця Центру екологічної інформації книгозбірні Юлія Тищенко брала участь у медіа-екогрі «Екознайки» в якості членкині журі. На заході були присутні дві команди учнів херсонської школи № 31. Передувала грі зустріч Ю.Тищенко з учнями школи № 15 під час тренінгу «Життя без сміття», на якому школярі опановували тонкощі розподілу вторинних ресурсів – що йде на перероблення, а що ні. Здивувань тоді було чимало як у дітей, так і у вчителів.

Але дуже креативним виявилося підбиття підсумків медіа-екогри. Шляхом командного обговорення діти надавали відповіді на питання, що стосувалися природи, туризму та поводження з відходами. Цікавим виявився такий міждисциплінарний підхід у побудові гри, адже взаємозв’язок питань про природу, піші походи та розкладання пластику в житті не завжди поєднуються. Чимало людей досі вважають можливим після походу чи відпочинку на природі залишити купку сміття. Цієї осені в соціальних мережах замість кошиків із грибами чимало херсонців розміщували фотографії куп сміття в лісі. Щоб таких сумних випадків не траплялося, треба вже з дитинства привчати дітей до поваги до себе, тварин та довкілля. І чудово, що організатори змогли зробити це в такий інтерактивний і цікавий спосіб.

До слова, перемогла команда «Ховрах», набравши 61 бал за правильні відповіді щодо сміття, – трохи більше, ніж у «Захисників природи».

А от ви знаєте чим замінити одноразовий посуд під час пішого походу? Пишіть, будь ласка, відповіді в коментарях.Екологічний календар