Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Усім торба!

01.04.2020

Усім торба! Ні-ні, це ми зараз не про пандемію й не про коронавірус, що захлеснув світ та весь інформаційний простір. Це ми про рух School Recycling World, що запрошує школярів використати час карантину з користю – долучитися до конкурсу, зробити свій внесок у збереження природи, а ще – виграти призи. В будь-якому випадку, карантин мине, а торбинки та екологічні звички залишаться. Й нам дуже хотілося, щоб саме екозвички розповсюджувались планетою швидше ніж будь-які віруси.
Можливо, Ви вже чули, що вже з 2022 року українцям доведеться відмовитися від пакетів. У листопаді 2019 року ВР України прийняла законопроєкт про заборону використання більшості поліетиленових пакетів. Наша країна й світ рухається у бік відмови від всього разового, всього, що має доступні екодружні альтернативи. Ті, хто хоче підготуватися до майбутніх змін має діяти вже зараз, тоді він матиме більше часу та можливостей комфортно перейти до сучасного свідомого споживання. Та й бути першим, бути прикладом для інших — завжди приємно.
Міжнародний молодіжний рух звертається до українських школярів та їхніх родин з пропозицію стати частиною всесвітнього руху відмови від поліетиленового пакування вже сьогодні. Зробити це можна не виходячи з квартири, просто приєднуйся до всеукраїнського проекту «Мішечок». Завдання просте — шити екомішечки, щоб у майбутньому користуватись ними під час покупок чи у побуті. 
 
Творчий підхід до справи допоможе виграти супер-призи й зрештою, стати рушієм змін у своєму оточенні. 
Що треба зробити, щоб виграти?
- Опублікувати інформацію про проект на інформаційних ресурсах школи з закликом приєднуватись
- Пошити максимальну кількість торбинок. 
- До 20 травня заповнити цю анкету.
- Завантажити фото і відео з хештегами #мішечок #мішечокSRW #SchoolRecyclingWorld у соцмережі, збирай лайки та залучай до конкурсу своїх друзів. Найактивніших користувачів соцмереж теж чекають відзнаки.
Найактивніші та найкреативніші отримають призи від партнерів, а навчальний заклад, команду з якого організатори визначать як переможця, отримає суперприз: комплект обладнання для сублімації 5в1 ПРОФІ (устаткування призначена для друку на футболках, подушках, пазлах, чашках, тарілках, кепках, чохлах для мобільних і багато іншого).  
Зверніть увагу: у конкурсі можна брати участь колективно та індивідуально. Головні критерії конкурсу: кількість пошитих мішечків та їх використання в побуті. Враховується також креативний підхід, естетичне вирішення та рівень технічної реалізації.
Результати проєкту опублікують на сайті www.schoolrecyclingworld.org
Усі деталі за посиланням
 
Уперед до перемоги! Екоцентр бажає Вам успіху!

 

Екологічний календар