Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Подорожуй, не порушуючи карантину.

06.04.2020
Від сьогодні уряд посилив карантинні заходи й запровадив нові обмеження. Вже не можна виходити без нагальної потреби, збиратися більш як двоє, на вулиці чи в закладі маємо обов’язково носити захисні маски й вже ніяких парків скверів чи зон відпочинку! Пристосовуватися до нових умов, не всім вдається швидко. Бажано зберігати спокій та не припиняти вірити у хороше. Так, пандемія припинила геть усі мандрівки, окрім походів до аптеки чи магазину, але варто шукати шляхи подолання цих обмежень у просторі (без порушень законодавства, звісно) та хоч якось наблизитись до краси світу. Екоцентр пропонує свій варіант зберегти позитивне сприйняття життя — поки є час та можливість, насолоджуйтеся красою світу он-лайн.
Ось топ-10 рекомендованих BBC відеокамер, через які ви можете бачити наш прекрасний світ!💚
1. Слони в Південній Африці.
Камера поблизу водопою в національному парку Тембе біля кордону ПАР і Мозамбіку. Більшість часу видно пару слонів, що тиняються навколо. Один з місцевих слонів вважається найбільшим у світі. Ви можете переконатися, що слони не вміють стрибати:).Інколи тут можна побачити леопардів, левів, носорогів і буйволів, що підходять напитися.
2. Таймс сквер, Нью-Йорк.
Напевно, найбільш метушливе місце світу в нормальний час.
3. Лапландія.
Камера на 360 градусів з глибин Фінляндії біля Північного полюса. Маленьке лісове село Köngäs відвідують туристи, що цікавляться міфами й тролями.
4. Таїландський пляж на Самуі.
Можна щодня насолоджуватися фантастичним заходом сонця приблизно о 22:30 за київським часом.
5. Північне сяйво.
Ця камера встановлена в канадській провінції Манітоба. В період полярної ночі тут можна побачити величезне північне сяйво. Зараз його нема, але картина все одно заворожує. Часто на небі видно зелені вихори.
6. Венеція
Одне з найвідоміших туристичних міст Італії. Тиша, безлюдність і краса.
7. Африканські горили в резервації Грейс у Конго.
Тут живе близько 300 горил і вони часто потрапляють у камеру. ДНК горили на 98% збігатися з людським. Різниця у часі 2 години. Насолоджуйтесь.
8. Токіо.
Місцевий епіцентр життя — перехрестя доріг Шибуйя. Зазвичай за день тут переходять дорогу тисячі людей. Зараз теж не безлюдно. Але всі дотримуються правил санітарної дистанції. Різниця часу - 6 годин.
9. Норвегією на поїзді.
Це не живий стрім, а серія відео між Бергеном і Осло. Тут дууууже заспокійливо.
10. Космос.
Це найбільш видовищне відео з усіх. Камера встановлена на Міжнародній космічній станції, яка обертається зі швидкістю 27300 км/год над нашими головами. Ви можете стати свідками сходу чи заходу сонця кожні 45 хв і погратися в гру «над якою країною я зараз лечу?»
Пам’ятайте, навіть якщо Ви вдома сам на сам, Ви не на одинці, адже частина землян у тих самих умовах. За оцінками журналістів, вже понад 900 мільйонів людей знаходяться у своїх будинках в 35 країнах світу. Якщо, що… пишіть нам на сторінці Екоцентру у фейсбук.

 

Екологічний календар