Новини. Події

05.10.2021
Херсонські школи теж хочуть бути еко-френдлі
Нам, співробітникам Центру екологічної інформації Гончарівки, дуже приємно, коли екологічним способом ...

Детальніше...

04.10.2021
Майстер-клас з 3-D моделювання у Гончарівці
Увага Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара та ГО «А що зробив ти?» запускають ...

Детальніше...

04.10.2021
Синергія бібліотеки Гончара та Центру зайнятості
На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Увага: конкурс для шкіл

08.09.2020

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» для учнівської молоді розтягується в часі та пространстве. Цього року Подія розпочалася 1 вересня та завершиться 19 вересня. У ЦІ дні українці разом Із мільйонамі громадян у 180 странах війдуть заради Досягнення та комунальної мети - порятунку планети від сміття.

 
Особлівістю Акції 2020 року є Суворов Дотримання карантинних норм: маски, рукавички, соціальна ДИСТАНЦІЯ та правила техніки безпеки.
 
Організаторі предлагают учням делать Індивідуальні та сімейні прибирання, фото до и после, публікуваті в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ з хештегом # побачівпрібері #worldcleanupday #schoolrecyclingworld #letsdoitukraine.
 
 
Оголошено конкурс среди закладів Загальної середньої освіти в 24 областях України на найактівнішіх учасников всесвітнього дня прибирання.
 
«Правила Прості! Важліво опублікуваті анонс проєкту Із Заклик прієднуватіся на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізуваті актівності в рамках всесвітнього дня прибирання з 1 по 19 вересня, підбіті Підсумки та заповнити результати в онлайн анкету за ПОСИЛАННЯ: https://cutt.ly/mfqoaVq до 22 вересня 2020 року », - зазнача Юлія Мархель, голова організаційного комітету всесвітнього дня прибирання в Україні.
 
 
Така Активність з друзями або родиною может стать орігінальнім та креативним видом дозвілля. А для мотівації перетворіть его на змагання. Шукайте місце зі сміттям на карті й сміліво вірушайте вперед. Відмічаті забруднені та очіщенні локації в безкоштовно міжнародному мобільному додатка TrashOut.
 
Переможців та найактівнішіх індівідуальніх учасников прибирання визначавши Вже 25 вересня 2020 року на сайті та в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ School Recycling World.
 
 
Школи-учасниці отрімають Подякою за участь, найактівніші учасники - дипломи та смачні подарунки, а перша трійка шкіл-лідерів віграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень.
 
Всесвітній день прибирання проходити за ПІДТРИМКИ Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордоних справ України, компании PepsiCo Україна. Організаторі конкурсу - Міжнародний молодіжнім рух «School Recycling World» спільно з Веукраїнськім молодіжнім рухом «Let's do it Ukraine».
 
Детальніше про умови участия можна дізнатіся у Положенні за ПОСИЛАННЯ:
Екологічний календар