Новини. Події

05.10.2021
Херсонські школи теж хочуть бути еко-френдлі
Нам, співробітникам Центру екологічної інформації Гончарівки, дуже приємно, коли екологічним способом ...

Детальніше...

04.10.2021
Майстер-клас з 3-D моделювання у Гончарівці
Увага Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара та ГО «А що зробив ти?» запускають ...

Детальніше...

04.10.2021
Синергія бібліотеки Гончара та Центру зайнятості
На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Громада прагне сортувати

09.09.2020

Громада прагне сортувати У Центрі екологічної інформації систематично проводяться навчання школярів, студентів із сортування. Ми радіємо, щоці знання поступово реалізуються на практиці. Книгозбірня максимально відкрита до співпраці, ми консультуємо й допомагаємо всім хто робить кроки по створенню інфраструктури для сучасного поводження з відходами.

Минулого року Центр екологічної інформації спільно з брокерським агентством ecoquality.ua започаткували традицію раз на місяць спільно збиратися та відправляти втор сировину на переробку. Саме ту втор сировину яку ніхто в Херсоні ніде не збирає. Перший раз на перероблення поїхали тетрапаки та паперові горнятка, загальною масою 6 кг.
27 серпня цього року друзі-однодумці вже зібрали трохи понад 36 кілограмів втор сировини (з них 7 кг — це поліетиленові пакети, а вага одного лише 2 г!).
Рік тому ми хотіли цією акцією привернути увагу, що Херсону дуже не вистачає інфраструктури для сортування, щоб екосвідомий бізнес побачив цю потребу.
Радіємо, що це дійсно стало традицією — акція витримала й зиму, й дощі, й спеку, зупинялася лише на час суворого карантину (з поновленням як тільки це стало можливим). Радіємо, що під час відправлень гуртом щоразу зростає екоспільнота, щоразу ми бачимо нові усміхнені обличчя. Як виявилося, час збору втор сировини на проспекті Ушакова біля Головпоштамту – непоганий майданчик до об’єднання та знайомств. Акція вже має власних волонтерів Якщо маєте сили та час поповнити їхні ряди – пишіть нам.
Хочеться вірити, що за цей рік акція надихнула певну частину мешканців на екоальтернативи, на перехід до екосвідомого способу життя. Якщо ви ще роздумуєте та вагаєтеся — звертайтеся до Екоцентру. Ми з радістю допоможемо, навчимо та підтримаємо.
Чудово, що ЗМІ не стояли осторонь й активно висвітлювали акцію на ТБ, радіо та інтернет-виданнях.
Ось деякі посилання :
….
 
Й ще тепленький, найсвіжіший сюжет ВТВ плюс: https://www.facebook.com/VTVplus/videos/1498962903824785
 
Хоча, ми збираємося за квартал від мерії, нікого звідтіля ми ще не бачили. Куди вони дівають власний тетрапак? Їх ці питання не обходять? Дуже сподіваємося згодом відчути реакцію та увагу влади до проблем сортування. Адже, саме в міськраді має бути політична воля до змін у таких актуальних питаннях збору та перероблення сміття міста.
 
А поки, привітаємо один одного з роком, хоч й маленьких, але змін. Далі буде…
Екологічний календар