Новини. Події

05.10.2021
Херсонські школи теж хочуть бути еко-френдлі
Нам, співробітникам Центру екологічної інформації Гончарівки, дуже приємно, коли екологічним способом ...

Детальніше...

04.10.2021
Майстер-клас з 3-D моделювання у Гончарівці
Увага Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара та ГО «А що зробив ти?» запускають ...

Детальніше...

04.10.2021
Синергія бібліотеки Гончара та Центру зайнятості
На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Еко-історії від Богдана Красавцева

18.02.2021

У Центрі екологічної інформації Гончарівки «поповнення»! Книжка «Еко-історії для моїх маленьких друзів» побачила світ цього року, і її сторінки ще пахнуть типографською фарбою! Нам її надіслав сам автор – письменник Богдан Красавцев.

Ця книга, насамперед, для дітей, але й батькам корисно її погортати! Видання являє собою збірку з 8-ми фантастичних оповідань на різноманітні екологічні теми, у кожній історії є свій герой або героїня, який береже природу та бореться із забрудненням довкілля. Читаючи її, ви можете не тільки збагатити свою скарбничку екологічних лайфхаків, але й прокачати філологічні навички – книга видана двома мовами: оповідання написані українською й продубльовані англійською. А занудьгувати вам та дітлахам не дадуть яскраві ілюстрації.

Тема утилізації сміття, розумного споживання та зміни клімату невипадково стала ключовою для цієї книги. Письменик Богдан Красавцев уже 10 років сам сортує сміття та привчає до цього свого 5-річного сина. Автор впевнений: якщо змалечку прищепити дитині корисні звички – у дорослому житті вона теж буде їх дотримуватися.

Разом із дружиною Тетяною Богдан надіслав вже 300 екземплярів по школах та бібліотеках України, навіть у Крим!

У Херсоні книгу можна знайти у Гончарівці, а саме у Центрі екологічної інформації. Приємним бонусом є те, що книга має дарчий підпис Богдана Красавцева та його автограф.

Екологічний календар