Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Майстер-клас «Новорічний декор своїми руками»

16.12.2012

Процес прикрашання власної оселі до Нового року не тільки створює радісний святковий настрій, але й є частиною проведення Новорічних свят. Звичайно, в кожній родині свої традиції щодо вибору стилю оформлення дому. Як то кажуть: «кожний Івась має свій лас».
Як варіант, Ви можете піти до супермаркету, накупити сніговичків і Дідів Морозів, кульок та гірлянд. Але є інший шлях – зробити новорічні прикраси своїми власними руками.
В цьому році, підтримуючи акцію «Альтернативна ялинка», яка стала вже традиційною, ми зробили новорічне дерево з різних матеріалів (нитки, деревина, газети). А ось прикраси для ялинки ми робили з друзями.
13 грудня в Центрі екологічної інформації відбувся майстер-клас із виготовлення сніжинок з природних матеріалів (папір, макаронні вироби).
Напередодні новорічних свят учні спеціальної загальноосвітньої школи № 2, в якій навчаються та виховуються діти з інтелектуальними вадами, спробували створити новорічний декор своїми руками. І спроба виявилась напрочуд вдалою!
Дітям було запропоновано на вибір створення сніжинок з паперу та макарон. Найактивніші гості встигли попрацювати за столами з різними техніками. Дітям дуже сподобалось щось створювати руками (що є також корисним для їхнього розвитку). Деякі хлопчики навіть здивували своїх вихователів захопленою працею та чудовими роботами.
Тож, для тих, хто шукає чогось новенького, ми завжди запропонуємо кілька цікавих ідей.

(Смоліна О., керівник Центру екологічної інформації)Екологічний календар