Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Первоцвіти: зроби паперові – збережи живі!

13.02.2013

Не встигло закінчитись засідання, про яке говорилось у попередньому матеріалі, як вже надійшов сигнал про торгівлю первоцвітами в Херсоні. Відразу ж була направлена оперативна група для перевірки інформації. Дійсно, біля одного з квіткових ринків міста вже почала працювати точка продажу підсніжників.
Ось такі невтішні новини!
Тож ми закликаємо всіх свідомих громадян не купувати червонокнижні підсніжники, проліски, тюльпани та інші первоцвіти! Якщо ви хочете потішити себе або когось із близьких – зробіть квіти своїми руками! Підтримайте нашу акцію «Збережемо первоцвіти», яка проходить під гаслом: «Зроби паперові – збережи живі!». На ваш смак та творчі можливості ми пропонуємо на вибір кілька варіантів виготовлення квітів: зі звичайного та гофрованого паперу, у техніці квілінг та модульного оригамі, з бісеру та пластикових ложок, навіть з цукерками! (на фото нижче ви можете переглянути як виглядають подібні квіти). Всі ідеї ми підглянули в мережі. Спробуйте! Якщо результат вашої роботи не буде схожий на приклад – не засмучуйтесь, адже це витвір вашого авторського задуму!

P.S. Якщо у вас виникло велике бажання зробити квітку, але не можете самостійно налаштуватись – приходьте до нашого Центру! Ми допоможемо! І, звичайно, надсилайте нам фото ваших квітів та власні ідеї!

(Смоліна О., керівник Центру екологічної інформації) 

Додаємо посилання на майстер-клас по виготовленню підсніжників із крепового паперу (ідеєю поділились колеги-однодумці).Екологічний календар