Новини. Події

18.09.2017
Про важливість сортування з херсонськими школярами
16 вересня 2017 року до Днів сталої енергії, організованих КП "Херсонська енергосервісна компанія" ...

Детальніше...

18.09.2017
Презентація національних природних парків Херсонщини для студентів
У бібліотеці 14 вересня відбулася презентації одразу двох національних природних парків Херсонщини. Для ...

Детальніше...

15.09.2017
Дні сталої енергії у книгозбірні
В Центрі екологічної інформації 15 вересня 2017 року, в рамках 2 етапу Днів сталої енергії в м.Херсоні, ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Презентація інфотуру “Енергонезалежність – наша спільна справа” в бібліотеці

18.05.2017

11 травня о 10:00 в Центрі екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара відбувся прес-анонс проведення всеукраїнського інформаційного туру “Енергонезалежність – наша спільна справа”. Адже 22 травня наше місто Херсон долучається до цієї ініціативи!

На зустріч в Екоцентр, проведену регіональним партнером Інфотуру в Херсоні ХОГО «Регіональна рада підприємців», завітали представники ТРК «ЯТБ», ТРК «Херсон плюс», сайту міста «0552.ua», Херсонського гідрометеорологічного технікуму та активісти Херсона.

Учасники отримали детальну інформацію про інформаційний тур “Енергонезалежність – наша спільна справа”, у який 22 – 31 травня 2017 року вирушає команда натхненних екоактивістів та екоактивісток з різних куточків України. Вони будуть поширювати ідеї енергоефективності та енергозбереження, розвитку і використання відновлюваних джерел енергії та захисту довкілля від кліматичних змін.

Як заощаджувати енергію в побуті, здобути енергонезалежність для власного помешкання, як «змусити» Сонце працювати на себе та зробити міста зеленішими – про ці та інші еко-цікавинки розповідатимуть активісти та експерти провідних природозахисних організацій в нашому місті 22 травня.

В рамках туру активісти:
– розгорнуть інформаційну виставку, де всі бажаючі зможуть отримати корисні поради щодо утеплення помешкання, дізнатися про нові механізми фінансування заходів з енергоефективності (енергосервісні контракти, револьверні фонди);
– продемонструють у дії сонячні панелі та водонагрівачі, а також велогенератор, крутячи педалі якого можна зарядити смартфон, та пригощатимуть кавою, завареною на сонячному промінні;
– влаштують тематичні фотосесії;
– надаватимуть у безкоштовну оренду велосипеди, розкажуть про особливості догляду за ними;
– зустрінуться з місцевими представниками влади та журналістами для обговорення енергонезалежності, безпеки та комфортності міста;
– збиратимуть підписи під петицією до уряду країни з проханням виділяти більше коштів на фінансування заходів з енергоефективності.

Завітавши на захід Ви дізнаєтесь, що кожен із нас, українців, уже сьогодні може зробити на рівні квартири, будинку, міста та держави для досягнення енергонезалежності.

Організатори туру: ГО «Екоклуб» у партнерстві з Національним екологічним центром України, Громадянською мережею ОПОРА та Асоціацією велосипедистів Києва. Місцевий координатор Інфотуру в Херсоні – Херсонська обласна громадська організація «Регіональна рада підприємців». Тур здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Австрійської Агенції з Розвитку, Австрійського Червоного Хреста, фонду ім. Генріха Бьолля, Шведського товариства охорони природи, Норвезького товариства охорони природи та Української кліматичної мережі. Нагадаємо, у Всеукраїнський тур екологічні активісти та експерти вирушають вже уп’яте.

Слідкуйте за анонсами на сторінці туру у Facebook та сторінці події в Херсоні

Бібліотека приєднується – приєднуйтесь і ви, адже енергонезалежність – наша спільна справа!
 

Екологічний календар