Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Молодь – за чистоту!

16.11.2011

Молоді активісти Верхньорогачицького району днями провели серйозну екологічну акцію «Молодь – за чисте узбережжя». У ній взяли участь учні загальноосвітніх шкіл та працююча молодь, які підтримали ініціативу голови районної організації «Молоді регіони» Валентина Каптюха власними силами прибрати узбережжя Каховського водосховища.
У ході акції Олексіївський, Чистопільський, Рогачицький пляжі та дамба на території Первомаївської сільської ради були майже повністю очищені від пляшок, поліетиленових пакетів та решти сміття. Важко уявити, але зусиллями старшокласників було вивезено понад 8 тонн різноманітного непотребу.
Допомогти покращити екологічну ситуацію молодим людям зголосилося і керівництво району. В акції взяли участь голова Верхньорогачицької РДА Михайло Романій, його заступник Ірина Малишева, голова районної ради Віталій Кондратенко, члени молодіжної ради та 85 активістів. Приємно, що небайдужими до екологічних проблем виявилися і місцеві керівники фермерських господарств, які також долучилися до акції, забезпечивши молодих людей відповідною технікою.
За словами одного з організаторів своєрідного громадського суботника Валентина Каптюха, верхньорогачицька молодь й надалі активно допомагатиме районній владі зберігати та поліпшувати екологію на території
рідного краю. А для того, щоб повністю очистити узбережжя Каховського водосховища, як вважає Валентин, свідомі ровесники з інших районів повинні приєднатися до їхньої акції.

(Новий день. – №46 (4988). – 10.11.2011)

Екологічний календар