10.07.2025
Скільки гектарів вигоріло під час пожежі в заповіднику «Асканія-Нова»?
Днями, а саме 7 липня, співробітники «Асканії-Нова» святкували професійне свято – День ...
12.06.2025
Як Дніпропетровщина потерпає від війни
Дніпропетровська область переживає зараз, можливо, найважчий час, якщо рахувати від початку російської ...
04.06.2025
Цікаві та корисні онлайн заходи Екоцентру
На останньому тижні навчального року співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки провели два ...
16 вересня 2017 року до Днів сталої енергії, організованих КП "Херсонська енергосервісна компанія" в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара було проведено екозустріч "Як і навіщо сортувати відходи вдома". На заході школярі більше дізналися про сучасну загрозливу ситуацію в Україні у сфері поводження з твердими побутовими відходами.
На зустрічі Херсонська загальноосвітня школа I-III ступенів №47 презентувала екологічний челендж «Папероїд врятує світ» та акцію «Сортуй сміття – врятуй життя». Створивши власних папероїдів учні школи №47 передали естафету іншим херсонським навчальним та культурним закладам.
Ще учні дізналися про досвід інших міст в сфері поводження з відходами.
Поділившись шкільним досвідом, учні також отримали корисні поради щодо сортування відходів вдома.
![]() Перевірка маркування пластику | ![]() Лариса Леонова про Дні сталої енергії | ![]() Обговорення поняття "корисне сміття" |