Новини. Події

16.09.2025
Всесвітній день прибирання вже скоро!
Залишилось 4 дні до наймасштабнішої екологічної події року- World Cleanup Day 2025! 20 вересня 2025 ...

Детальніше...

15.09.2025
Збитки від війни заподіяні Херсонщині: свіжі дані
Центр екологічної інформації Гончарівки регулярно розповідає нашим користувачам про шкоду, яку завдають ...

Детальніше...

10.09.2025
Дрони на оптоволокні – нове джерело забруднення
Як показала Російсько-українська війна у військових діях сучасності перевага надається маневреним безпілотним ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фото



Всі новини

Переможці фотоконкурсу отримали свої подарунки

31.03.2021

Визначено переможців фотоконкурсу «Кототерапія», який було ініційовано Центром екологічної інформації бібліотеки. За умовами змагання кожен учасник мав надіслати по 2 світлини свого улюбленця, щоб на одному фото

пухнастик був ще кошеням, а на іншому – вже дорослим. Переможців визначали справедливо – за кількістю лайків! За дивним збігом першість розділили одразу 2 учасники, які пов’язані зі ЗМІ, – журналіст медіаплатформи «Вгору» Євген Марковський зі своєю кицею Спагетіною та контент-менеджерка газети «Гривна» Людмила Сороковська з котиком Тайсоном.  

Переможці отримали подарунковий річний квиток до Гончарівки та сертифікат у 50 грн. на купівлю екологічних товарів у крамничці ecoquality. Оскільки у нас двоє переможців, ми вирішили, що річний абонемент до бібліотеки безкоштовно отримає кожен, а сертифікат розділили навпіл. Тож Євген в якості призу обрав кокосове мило, а Людмила отримала дві кулькові ручки, зроблені з екологічних матеріалів.   

Саме піклування про братів наших менших робить із нас людей! І виявляється, що любов до тварин винагороджується! Адже, поділившись із нами «мімішними» світлинами своїх улюбленців, херсонці отримали не тільки позитивні емоції, але й цінні дрібнички.

Слідкуйте за подіями та акціями Гончарівки, далі буде ще цікавіше!


А ось й фото переможців: 





Екологічний календар