10.07.2025
Скільки гектарів вигоріло під час пожежі в заповіднику «Асканія-Нова»?
Днями, а саме 7 липня, співробітники «Асканії-Нова» святкували професійне свято – День ...
12.06.2025
Як Дніпропетровщина потерпає від війни
Дніпропетровська область переживає зараз, можливо, найважчий час, якщо рахувати від початку російської ...
04.06.2025
Цікаві та корисні онлайн заходи Екоцентру
На останньому тижні навчального року співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки провели два ...
Перебуваючи щоденно на межі (або й далеко за межами) різноманітних побутових та виробничих стресів, ми забуваємо, що за нашими вчинками, діями та бездіяльністю уважно спостерігають...дитячі очі. Наші діти вчаться. Наші діти роблять висновки. Що саме бачать наші діти?
Несподівану відповідь я отримала від нашої гості, херсонської поетеси Крижановської Людмили Миколаївни. Нещодавно, в рамках програми "Російсько-український міст дружби" на базі Міжнародного конкурсу "Золоте перо Русі", їй надіслали надзвичайні подарунки - колекцію ляльок по казкам Світлани Савицької (екологічні казки цієї російської письменниці перекладає українською Людмила Миколаївна), а також малюнки-учасники різних російських та міжнародних конкурсів.
Пропонуємо вашій увазі Віртуальну експозицію цих надзвичайно світлих дитячих робіт. Згодом вони стануть надбанням "Музею казок" школи №51 м. Херсона.
(Акімова С., керівник Центру екологічної інформації,
малюнок Калганової Ксені "Пробудження")