Новини. Події

28.02.2018
Зустріч молоді в рамках проекту «PRO100»
Херсонська молодь дізналася більше про саморганізацію. На вихідних в бібліотеці відбулася зустріч в рамках ...

Детальніше...

28.02.2018
Екологічний конкурс-гра «Думай глобально, дій локально» в бібліотеці
  26 лютого в бібліотеці відбувся відбірковий етап екологічного конкурсу-гри серед шкільних екологічних ...

Детальніше...

21.02.2018
Екологічні дебати до Дня захисту морських ссавців
19 лютого відзначається Міжнародний день захисту морських ссавців. Починаючи з 1986 року в світі введено ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Пустелю облюбували туристи і науковці

29.07.2014

Національний природний парк «Олешківські піски» створений недавно, але кількість бажаючих відвідати його територію невпинно зростає. Своєю унікальністю та неповторністю він приваблює туристів та науковців не тільки з України, а навіть з Європи. Як повідомила завідувач відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою парку Алла Лазарева, у червні вчені Варшавського університету (Польща), Національного парку Корос-Марос (Угорщина), університету Святого Іштвана (Угорщина), Стокгольмського університету (Швеція), музею Природи в Шегеді (Угорщина), Київського національного університету їм. Тараса Шевченка, Одеського університету імені І.І. Мечникова, Інституту ботаніки імені М. Г. Холодного НДНУ, Херсонського державного університету провели міжнародну експедицію курганами та заповідниками півдня України. Маршрут експедиції проліг і через «Олешківські піски», де науковці вивчали флору.
Побувала в Національному природному парку і екскурсійна група журналістів, які брали участь у ІІІ Міжнародному туристичному форумі, що проходив у Скадовську.
На території науково-дослідного природоохоронного відділення «Раденське» телеканал СТБ знімав реалїті-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей!». У цій же місцині для студентів Херсонського державного університету науковці парку проводять екскурсії по екологічній стежці «Олешківською пустелею». Вони знайомлять студентів з рослинним та тваринним світом Херсонщини. Національний парк має величезну природну, духовну, наукову, естетичну, рекреаційну та історико-культурну цінність. Він стабілізує екологічну безпеку в регіоні та сприяє збереженню біологічного та ландшафтного різноманіття піщаних масивів. Своїм девізом співробітники «ОлешкІвських пісків» обрали вислів: «боротьбу за охорону природи не можна програти!». Напередодні професійного свята — Дня працівників природно-заповідної справи — Міністерство екологи та природних ресурсів України привітало працівників національного природного парку «Олешківські піски» й побажало їм успіхів та сміливості відстоювати право природи на життя.

Анатолій Яїцький (Новий день. - №29 (5076). - 18.07.2014)

Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Екологічний календар