Новини. Події

28.02.2018
Зустріч молоді в рамках проекту «PRO100»
Херсонська молодь дізналася більше про саморганізацію. На вихідних в бібліотеці відбулася зустріч в рамках ...

Детальніше...

28.02.2018
Екологічний конкурс-гра «Думай глобально, дій локально» в бібліотеці
  26 лютого в бібліотеці відбувся відбірковий етап екологічного конкурсу-гри серед шкільних екологічних ...

Детальніше...

21.02.2018
Екологічні дебати до Дня захисту морських ссавців
19 лютого відзначається Міжнародний день захисту морських ссавців. Починаючи з 1986 року в світі введено ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фото1. Регіональні проблеми:

1.1. Вплив існуючої системи «водонакопичення» та водокористування на постійно прогресуючі процеси регіонального підтоплення, деградації земель сільськогосподарського призначення, погіршення якості питної води, погіршення екологічного стану Каховського водосховища та Нижнього Дніпра (з акцентом на процеси замулення та зміни гідрології) тощо.
Планується провести 3 – 4 засідання протягом січня – квітня 2010 року за участі колег і фахівців з Дніпропетровської, Запорізької та Миколаївської областей, а також фахівців спеціалізованих наукових установ України.

1.2. Стратегічні схеми можливих інфраструктурних проектів принципових змін водогосподарської діяльності в регіоні, стабілізації соціально-екологічної ситуації в регіоні та його виходу із депресивного стану, збереження відповідних територій для забезпечення безпечних та економічно-доцільних умов проживання та життєдіяльності населення.
Січень-лютий 2010 року.

1.3. Проблеми функціонування та виробничої діяльності Криворізької промислово-міської агломерації та її вплив на екологічний стан басейну Інгульця, «діяльність» Інгулецької зрошувальної системи, соціально-екологічний стан територій впливу.
Березень-квітень 2010 року.

2. Проблеми обласного рівня:

2.1. Стан охорони, збереження і розвитку об’єктів та територій природно-заповідного, природоохоронного та рекреаційного призначення.
Березень-квітень 2010 року.

2.2. Проблеми збереження та охорони рибних запасів Нижнього Дніпра та участь громадськості та академічної науки у вирішенні питань реформування системи рибогосподарського комплексу (рибо відтворення, вилов, моніторинг, інспектування тощо).
Лютий-березень 2010 року.

 

3. Проблеми м. Херсона:

3.1. Існуюча система водопостачання, завдання та можливості подачі херсонцям у достатній кількості (у безперебійному режими) питної води належної стандартизованої якості.
Січень-лютий 2010 року.

3.2. Питання генерального плану розвитку м. Херсона з огляду на протистояння інтересів влади, промисловості, громади тощо за умов забезпечення засад сталого розвитку і збереження природних ресурсів, в тому числі і територій міжнародного та державного статусів природо охорони.
Лютий-березень 2010 року.

3.3. Проблеми створення цивілізованої комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами на безполігонній основі (з врахуванням світового досвіду та реальних умов розташування міста, його топографії, гідрогеології тощо).
Березень 2010 року.

3.4. Морально-етичні та соціально-екологічні засади впровадження цивілізованої системи поводження з безпритульними тваринами у відповідності до вимог чинного законодавства та європейського і вітчизняного досвіду.
Обговорення стратегічних завдань та засад відповідного проекту міської програми дій щодо регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами.
Січень-лютий 2010 року.

До цього переліку, як основи, можуть бути внесені додаткові питання, корективи, уточнення тощо.

 

Екологічний календар