Новини. Події

21.02.2024
Через війну популяція зубрів значно скоротилася
Національний природний парк “Залісся”, що в Київській області понад місяць перебував під ...

Детальніше...

17.02.2024
Результати роботи застосунку ЕкоЗвгроза
На початку повномасштабного вторгнення рф було створено вебресурс та мобільний застосунок ЕкоЗагроза ...

Детальніше...

05.02.2024
Окупанти знов вбивають тварин лівобережжя
Нещодавно мережу сколихнули світлини, на яких російські окупанти позують з мертвими тваринами, вочевидь ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

День Дніпра 2020

08.07.2020

 Цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, пов'язаних з раціональним використанням і охороною головної водної артерії України. Дніпро протікає через три країни й впадає в Чорне море, є головним постачальником води в Україні, його водними ресурсами користуються близько 30 млн мешканців країни. Враховуючи, що ми живемо у часи стрімкого збільшення населення планети, глобальної нестачі питної води це вимагає раціонального їх використання та охорони від забруднення. Тому Центр екологічної інформації разом з ініціативною групою «А що зробив ти?», екошкільною командою Zero Waste School: Херсон, та Національним природним парком "Нижньодніпровський" провели 4 липня в Гідропарку (на території малого Потьомкінського острова) захід «День Дніпра 2020».
В рамках програми заходу було проведено конкурсне командне прибирання берегів річки, вікторини щодо цікавих фактів про головну річку, лекція про шкоду фосфатних мийних засобів та розіграш призів, танці, майстеркласи та аквагрим. Під час заходу всі учасники та гості Гідропарку мали можливість сортувати, на заході діяла сортувальна станція від Екоцентру. Хоч й скористалося цією можливістю надто мало учасників, все одно наявність такої можливості важлива. Адже населення має звикати до нових норм поводження з відходами.
Загалом на прибирання зареєструвалося 15 команд, три з них отримали цінні призи – 6 сертифікатів на прогулянку байдаркою Дніпром, інші відповідаючи на питання отримали цукерки, без фосфатні мийні засоби, ручки та блокноти.
Слід зазначити, що команда-переможець, що складалася з двох тендітних дівчат вдалося з чималим відривом зібрати найбільшу кількість – аж 6 мішків сміття! Друге та третє місце отримали команди, що за відведений час назбирали 3 та 2,5 мішка. До речі мішки для прибирання об’ємом 120 літрів були наданні Херсонським відділенням всесвітньої ініціативи Let's do it, Ukraine!


11 липня буде розіграно додаткові 2 сертифікати на прогулянку байдарками. Для цього потрібно:
-бути учасником заходу "День Дніпра 2020"
-під час заходу зробити фото або селфі;
-викласти його в facebook та додати в допис хештег  #деньДніпра2020
-набрати більшу кількість лайків під цим фото ніж інші учасники. 
 

 Такого роду зустрічі – чудова нагода популяризації екологічних знань, дбайливого ставлення до водних ресурсів, інформування про наявні загрози та наявні альтернативи, адже поєднують в собі екологію, культуру, творчість та історію.Екологічний календар