Новини. Події

12.05.2024
Втрати у заповіднику Асканія-Нова
Вже давно не було новин з біосферного заповідника «Асканія-Нова», який досі в складі територій ...

Детальніше...

05.05.2024
Ворог знищує українські ліси
Всі знають як виглядають українські міста після місяців боїв та артилеристських протистоянь – це ...

Детальніше...

26.04.2024
Пересохле водосховище знову стає водоймою
На територію, де раніше було Каховське водосховище прибуває вода, такі висновки можна зробити за останніми ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фотоВсі новини

Окупанти знов вбивають тварин лівобережжя

05.02.2024

Нещодавно мережу сколихнули світлини, на яких російські окупанти позують з мертвими тваринами, вочевидь люди на фото і є мисливцями. Ці зображення з’явилися в спільноті UAnimals, це волонтерська організація, яка рятує тварин по всій країні. Скільки саме тварин загинуло невідомо, бо ми можемо робити висновки тільки з трьох світлин, але точно відомо, що трофеями росіян стали: заєць-русак, фазан-звичайний та самець благородного оленя.

У спільноті кажуть, що на фото військові, які зараз перебувають на Херсонщині, отже на окупованому Лівобережжі області, точніше сказати поки що неможливо. Хоча є одна зачіпка: стада оленя благородного мешкали в заповіднику «Асканія-Нова» та Азово-Сиваському національному парку. Також незрозуміло чому ці фото оприлюднили тільки зараз взимку, адже на світлинах весіння пора - трава колоситься, а не деревах з'являються листочки.

В рамках кампанії #StopEcocideUkraine активісти UAnimals звертаються до урядів європейських країн з закликом притягнути країну-агресорку до відповідальності за злочини проти природи. За час повномасштабного вторгнення від бойових дій постраждало 20% природоохоронних територій України. Скільки тварин загинуло ми дізнаємося лише після деокупації ТОТ.

Екологічний календар