24.07.2026
Російські військові засипають Промоїну біля Генічеська: чим загрожує екосистемі перекриття протоки
Після влучних ударів ЗСУ по мосту через протоку Промоїна російські окупанти не стали чекати на ремонт. ...
24.07.2026
Жив у квартирі, а тепер став вожаком зграї: як почувається вовк Одін, якого 2 роки тримали вдома
Вовк Одін, якого рік тому забрали з однієї зі столичних квартир, відновив здоров'я і навіть очолив ...
23.07.2026
На станції «Вернадський» та судні «Ноосфера» стартують два міжнародні антарктичні дослідження
Українська антарктична станція «Академік Вернадський» та науково-дослідне судно «Ноосфера» ...
Напередодні Новорічних свят та Різдва Христова спеціалісти Національного природного парку «Олешківські піски» провели захід до Всеукраїнської природоохоронної акції «Збережемо життя ялинці».
Фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою виготовили плакат з новорічною ялинкою, з яким завітали до школярів Раденської ЗОШ, щоб нагадати про важливість охорони природи через збереження зимових красунь. Вони розповіли про величезну користь та лікувальні властивості сосни звичайної, сосни кримської, які зростають на території Парку. Звичайно, жива ялинка дуже красива, але так болісно викидати її на смітник! Спеціалісти запропонували зробити ялинку та прикраси для неї своїми руками, адже це так просто! Діти з задоволенням прийняли участь у заході. Власноруч виготовили новорічні ялиночки, чим і продемонстрували свою небайдужість до цієї проблеми.
Спеціалісти Парку закликали мешканців Херсонської області зберігати лісові ялинки, а новорічний святковий атрибут зробити самостійно!