Новини. Події

24.07.2026
Російські військові засипають Промоїну біля Генічеська: чим загрожує екосистемі перекриття протоки
Після влучних ударів ЗСУ по мосту через протоку Промоїна російські окупанти не стали чекати на ремонт. ...

Детальніше...

24.07.2026
Жив у квартирі, а тепер став вожаком зграї: як почувається вовк Одін, якого 2 роки тримали вдома
Вовк Одін, якого рік тому забрали з однієї зі столичних квартир, відновив здоров'я і навіть очолив ...

Детальніше...

23.07.2026
На станції «Вернадський» та судні «Ноосфера» стартують два міжнародні антарктичні дослідження
Українська антарктична станція «Академік Вернадський» та науково-дослідне судно «Ноосфера» ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фото



Всі новини

Екоцентр переймає досвід екогромадськості Києва

02.07.2017

Керівниця Центру екологічної інформації книгозбірні, Анастасія Климентенко, взяла участь у програмі національних обмінів. За умовами проекту Анастасія отримала можливість пройти стажування у ГО «Україна без сміття». Стажування відбулося в рамках проекту «Відповідальне споживання». Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії.

Під час стажування бібліотекар взяла участь у діяльності організації, ознайомилась з екопросвітницькою роботою , дізналася про умови сортування відходів у Києві.

Організація «Україна без сміття» існує вже майже три роки. За цей час було налагоджено роботу в кількох напрямках:

- Зелений офіс – встановлення та обслуговування контейнерів для роздільного збору відходів;

- Встановлення контейнерів у школах м. Києва;

- Навчання колективів та школярів правилам сортування;

- Організація роботи Майстра добрих справ – мобільної станції сортування;

- Відкриття першої в Україні сортувальної станції – No Waste Recycling Station.

Крім перелічених проектів, що є основними, організація «Україна без сміття» долучається до проведення різноманітних заходів з метою популяризації теми поводження з побутовими відходами.

Вивчення досвіду провідних організацій у галузі поводження з відходами дозволить покращити екопросвітницьку діяльність Центру екологічної інформації та зробити її більш практичною та якісною.
 







Екологічний календар