Новини. Події

21.02.2024
Через війну популяція зубрів значно скоротилася
Національний природний парк “Залісся”, що в Київській області понад місяць перебував під ...

Детальніше...

17.02.2024
Результати роботи застосунку ЕкоЗвгроза
На початку повномасштабного вторгнення рф було створено вебресурс та мобільний застосунок ЕкоЗагроза ...

Детальніше...

05.02.2024
Окупанти знов вбивають тварин лівобережжя
Нещодавно мережу сколихнули світлини, на яких російські окупанти позують з мертвими тваринами, вочевидь ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?







Випадкове фото



НЕЗАЛЕЖНА ГРОМАДСЬКА ЕКОЛОГІЧНА РАДА
Херсонської області
73024 м. Херсон, вул.. Дніпровська, 2. Центр екологічної інформації.
тел (0552) 22-44-30, (0552) 27-06-07; e-mail: groman@tlc.kherson.ua , kherson.eco@gmail.com .

20 грудня 2016 р. № 29/16

Міністру екології та природних ресурсів України
Семераку О.М.

Шановний Остапе Михайловичу!

Ми з розумінням сприймаємо реальність ситуаційної невизначеності щодо прийняття рішення по створенню під егідою Міністерства екології та природних ресурсів України експертно-аналітичної групи з вивчення техногенно-екологічних та гідрологічних проблем в басейні р. Вірьовчана.
Ми розуміємо, що ця ситуаційність спровокована і введенням в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом» практично з 1 січня 2017 року та реформуванням системи управління водними ресурсами, а також ветуванням Президентом України надзвичайно важливих «євро-інтеграційних» законів - «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку».

В той же час відсутність відповідей на наші звернення (від Незалежної громадської екологічної ради Херсонської області (лист від 13.07.2016 № 20/16) та від Херсонської обласної державної адміністрації (лист від 30.09.2016 № 45-5715/0/16/313 - це питання відслідковую, як радник голови обласної державної адміністрації з охорони навколишнього природного середовища на громадських засадах)), які б засвідчили принципову позицію Мінприроди щодо можливих засад вирішення проблем екологічного стану басейну р. Вірьовчана в межах Херсонської області, стримує у формуванні конкретних завдань відповідних екологічних програм з належними обсягами фінансування, термінами виконання та відповідальними за їх виконання і Херсонську міську раду, і Білозерську районну державну адміністрацію, і Херсонську обласну державну адміністрацію, оскільки це питання є ключовим з позицій техногенно-екологічної безпеки життєдіяльності.

Тож з огляду на зазначене, просимо Вас, шановний Остапе Михайловичу, направити на наші адреси хоча б «проміжні» відповіді, в яких виказати Ваше бачення шляхів вирішення комплексу зазначених проблем, засади формування завдань, які мають вирішуватись на відповідних рівнях.

Ми готові опрацювати будь-які Ваші рішення або пропозиції щодо реальних засад взаємодії у вирішенні водогосподарських проблем Нижнього Дніпра, які залишились нам у спадок.

Ми сподіваємось на розуміння нашої позиції і подальшу плідну співпрацю.

З повагою
Голова Незалежної громадської
екологічної ради Херсонської області,
член Національної екологічної
ради України, к.х.н.

Г.М.Романенко

 

Екологічний календар