30.03.2025
Цікаві подробиці про Всесвітній День птахів
Дуже скоро, 1 квітня, світ відзначатиме день птахів. Це свято має довгу та цікаву історію – його ...
21.03.2025
Незабаром, 22 березня світ відмічатиме День водних ресурсів
Вода це є базовою річчю існування і розвитку всього живого на планеті, але разом з тим інколи здається, ...
12.03.2025
На ЧАЕС рятувальники ліквідували наслідки удару БПЛА
«Роботи з ліквідації наслідків атаки безпілотника на об'єкт «Укриття» ЧАЕС завершено. ...
Навколишнє природне середовище є для людства не тільки джерелом їжі і енергії, але й, нажаль, місцем скидання всіх відходів від усіх видів діяльності людства. Перший Президент Української Академії Наук (1919р.) видатний геохімік і філософ академік В. Вернадський писав: «…людство стало загальноземною силою, здатною зруйнувати середовище свого проживання або зробити його непридатним для власного життя. Завдання людства – встигнути зрозуміти й прийняти, що єдина законна влада – це влада природи.»
Навчальний посібник розраховано передусім на студентів технологічних спеціальностей, особливо екологічного напрямку. Містить глибоку і докладну якісну й кількісну оцінку процесів негативного впливу господарської діяльності людини або природних аномалій на природне середовище в Україні та у світі; має велику кількість таблиць, ілюстрацій та прикладів розрахунків.
Автор посібника – Михайло Краснянський (1942 р. народження) – доктор хімічних наук, працював професором кафедри промислової екології Донецького Технічного Університету, спеціалізується у сфері промислової і екологічної безпеки. Автор близько 200 наукових публікацій.
В80289
502(075.8)
К 78
Краснянський Михайло.
Екологічна безпека: навч. посіб./ М. Краснянський; кер. авт. проектів А.О. Ястребов - Київ : Кондор, 2018. - Бібліогр.: с. 174. - 177 с.
Предметні рубрики: Екологічна безпека -- Навчальні видання для вищої школи
УДК: 502/504(075.8)