Новини. Події

18.11.2024
Учні Херсона дізналися про екологічні збитки від війни
Центр екологічної інформації КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся ...

Детальніше...

25.10.2024
Поточний стан справ у заповіднику «Асканії-Нова»
Скоро зима і всі природоохоронні заклади готуються до холодів. Не виняток і біосферний заповідник ...

Детальніше...

20.10.2024
Через паління сухої трави та обстріли втрачаємо ліси
Для нашого довкілля вересень став місяцем лісових пожеж. Вогнеборцям довелося ліквідувати 19 лісових ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фото



Всі новини

2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь

05.02.2019

 

Цей день покликаний привернути увагу громадськості різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети. Конвенція про водно-болотні угіддя міжнародного значення, які є середовищем проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. в місті Рамсаре (Іран) і з тих часів носить назву Рамсарської конвенції.

Головною метою відзначення цієї дати є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь задля досягнення їх стійкого розвитку в світі.

З цієї нагоди 5 лютого в Центрі екологічної інформації відбулась екозустріч зі співробітниками НПП «Нижньодніпровським»: начальником відділу екологічно-освітньої роботи Крючковою Тетяною Миколаївною, провідними фахівцями екологічної освіти Бондар Юлією Володимирівною та Імприч Тетяною Валеріївною і екскурсоводом Бондар Юлією Анатоліївною. Захід був присвячений важливій темі – «Херсонські водно-болотні угіддя».

Саме краєзнавчі аспекти цього масштабного питання Центр екологічної інформації та НПП «Нижньодніпровський» розглянули і обговорили з вихованцями Комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради. Діалог з дітьми закріпили пізнавальними відеоматеріалами та презентацією, грою «Дізнайся, яка це пташка?», цікавими загадками та коміксами про рослинний та тваринний світ Херсонщини. Проведені співробітниками НПП «Ніжньдніпровський» 3 експерименти з мохом та водою наочно показали учням, як мох фільтрує забруднену воду.

Захід дав можливість дітям зрозуміти, що водно-болотні угіддя відіграють надзвичайно важливу роль у біосфері, у них зосереджена велика частина планетарної біомаси. Стан водно-болотних комплексів визначає умови розвитку багатьох видів природокористування, які тісно пов'язані з життям людей.

 







Екологічний календар