Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Наша альтернатива ялинці

30.12.2010

Вони наближаються невпинно і незупинно, такі по-дитячому світлі і щасливі Зимові Свята.

Іще декілька днів і Новий Рік впевнено ввійде в наші оселі. Мимоволі згадується знайомий всім вираз: «Як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш». А отже, виникає логічне запитання – як саме ми хочемо зустріти цей Новий Рік?

Цим питанням ми переймались весь останній місяць. Традиційно, головним атрибутом зимових свят є ялинка. В наш час пропонується безліч варіантів: вишукані штучні красуні (від малесеньких до величезних), живі ялинки в горщиках і діжках, а також феєрія рукотворних див. А отже, якщо ви, дійсно, не хочете приймати участь у ритуальному знищенні справжніх живих дерев, ви маєте можливість підібрати те, що підходить вам і вашій родині.

На минулий Новий Рік в нашому Центрі дивувала відвідувачів ялинка з книг. У жовтні цього року у нас з’явились надзвичайно гарні кімнатні рослини. І одну з них ми і будемо перетворювати на «різдвяне (чи «новорічне», як вам більше подобається) деревце».

Для цього нам, по-перше, потрібні друзі і гарний настрій. Це – найважливіше при підготовці до свята. По-друге, необхідно визначитись з прикрасами. Це можуть бути не дорогі іграшки, а звичайні речі, які ваша нестримна фантазія перетворить на незвичайні. Так сталося, що місцем нашої роботи є бібліотека і зовсім вже нам пощастило, що ми любимо нашу роботу і отже все, що є «бібліотечного» і дорогого для нас ми спробували відтворити в наших саморобних прикрасах. Останні штрихи - сніжинки та гірлянда….І ось уже ваше святкове деревце радує вас і ваших близьких.

З святами вас, дорогі друзі! З Новим Роком!

(Акімова С., керівник Центру екологічної інформації)

 Екологічний календар