Новини. Події

05.10.2021
Херсонські школи теж хочуть бути еко-френдлі
Нам, співробітникам Центру екологічної інформації Гончарівки, дуже приємно, коли екологічним способом ...

Детальніше...

04.10.2021
Майстер-клас з 3-D моделювання у Гончарівці
Увага Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара та ГО «А що зробив ти?» запускають ...

Детальніше...

04.10.2021
Синергія бібліотеки Гончара та Центру зайнятості
На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

І Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета». Урочисте відкриття Центру екологічної інформації

20.11.2009

19-20 листопада в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Олеся Гончара проходить І Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета». Програма форуму насичена, організатори спробували охопити якмога більше аспектів проблеми.

19 листопада з 14.00 проходили - навчально-практичний семінар «Посилення вимог до якості виконання розділу ОВНС у складі проектів будівництва» та круглі столи: «Екологічні проблеми Дніпровського басейну», «Екологія міського життя», «Екологія в міжнародній практиці», «Чисте виробництво та енергоефективність. Норвезька модель».

В рамках Форуму пройшло урочисте відкриття Центру екологічної інформації бібліотеки. Нас привітали не лише співвітчизники, але й Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні пан Олав Берстад. Це надзвичайно приємно, зважаючи на те, що саме підтримка Посольства Норвегії в Україні дозволила нам відкрити наш центр. 
 

Сьогодні Форум продовжив свою роботу. О 09.00 розпочався круглий стіл «Виховання екологічної культури та формування екологічної відповідальності», під час якого було нагороджено переможців конкурсу екологічного малюнку та екологічного проекту серед школярів. З 10.00 - круглі столи «Енергозбереження та відновлювальні альтернативні джерела енергії - актуальні питання впровадження» та «Чистий Дніпро - Заповідний Дніпро».

Закінчився Форум піідведенням підсумків та прес-конференцією.
 Екологічний календар