10.04.2026
Не спалюйте траву: як не нанести шкоди собі та довкіллю
З настанням весни багато хто помилково вважає, що спалювання сухої трави допомагає очистити територію. ...
10.04.2026
Не спалюйте траву: як не нанести шкоди собі та довкіллю
З настанням весни багато хто помилково вважає, що спалювання сухої трави допомагає очистити територію. ...
10.04.2026
SUNDANSE зміцнює зв’язки з повітовою радою Галац
Координаційна команда проєкту SUNDANSE — Universitatea „Dunărea de Jos” ...
Сьогодні був чудовий день - теплий, запашний, все ще осінній. І в цей останній день листопада ми вирішили звернути увагу на те, про що часто забуваємо. На красу природи.
Ми вже вдруге зустрічаємося з вихованцями школи-інтернату №29 (наша минула зустріч відбулася на зимові свята) і знову вони вразили всіх своєю активністю, зацікавленістю та безпосередністю. Надзвичайно приємно, коли приходить така вдячна аудиторія.
Власним розумінням прекрасного з нами ділилися солістки театру-студії "Марія" Віта Левіна та Ілона Сутула, а також херсонська поетеса Крижанівська Людмила Миколаївна. Звичайно, кожен по-своєму сприймає те, що його оточує, головне не забувати, що наше "навколишнє середовище" - прекрасна, могутня, вічна...Природа.
(Акімова С, керівник Центру екологічної інформації)