30.03.2025
Цікаві подробиці про Всесвітній День птахів
Дуже скоро, 1 квітня, світ відзначатиме день птахів. Це свято має довгу та цікаву історію – його ...
21.03.2025
Незабаром, 22 березня світ відмічатиме День водних ресурсів
Вода це є базовою річчю існування і розвитку всього живого на планеті, але разом з тим інколи здається, ...
12.03.2025
На ЧАЕС рятувальники ліквідували наслідки удару БПЛА
«Роботи з ліквідації наслідків атаки безпілотника на об'єкт «Укриття» ЧАЕС завершено. ...
23 грудня керівниця Центру екологічної інформації книгозбірні Юлія Тищенко брала участь у медіа-екогрі «Екознайки» в якості членкині журі. На заході були присутні дві команди учнів херсонської школи № 31. Передувала грі зустріч Ю.Тищенко з учнями школи № 15 під час тренінгу «Життя без сміття», на якому школярі опановували тонкощі розподілу вторинних ресурсів – що йде на перероблення, а що ні. Здивувань тоді було чимало як у дітей, так і у вчителів.
Але дуже креативним виявилося підбиття підсумків медіа-екогри. Шляхом командного обговорення діти надавали відповіді на питання, що стосувалися природи, туризму та поводження з відходами. Цікавим виявився такий міждисциплінарний підхід у побудові гри, адже взаємозв’язок питань про природу, піші походи та розкладання пластику в житті не завжди поєднуються. Чимало людей досі вважають можливим після походу чи відпочинку на природі залишити купку сміття. Цієї осені в соціальних мережах замість кошиків із грибами чимало херсонців розміщували фотографії куп сміття в лісі. Щоб таких сумних випадків не траплялося, треба вже з дитинства привчати дітей до поваги до себе, тварин та довкілля. І чудово, що організатори змогли зробити це в такий інтерактивний і цікавий спосіб.
До слова, перемогла команда «Ховрах», набравши 61 бал за правильні відповіді щодо сміття, – трохи більше, ніж у «Захисників природи».
А от ви знаєте чим замінити одноразовий посуд під час пішого походу? Пишіть, будь ласка, відповіді в коментарях.