Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

«І раніше сортували, а тепер і поготів!»

17.03.2021

Чудова екологічна колаборація об'єднала Гончарівку та Херсонський гідрометеорологічній фаховості коледж Одеського державного екологічного університету. Днями співробітніця центру екологічної информации бібліотеки Юлія Тищенко та начальниця відділу по вопросам сім'ї та молоді управління молоді та спорту Херсонської міської ради Наталя Ярова навчаюсь студентів коледжу правильно Сортувати сміття. Просвітницький Захід состоялся в рамках проєкту «Молодь сортує - тренд генерує» . У холі навчального закладу ВСТАНОВИВ контейнер для відпрацьованіх батарейок та баки для сортуваннях сміття.Тепер студенти та викладачі коледжу могут роздільно вікідаті папір, органіку, консервні бляшанки, Скляна та пластикову тару, дотрімуючісь культури поведение з відходами. После Наповнення баків сміття буде відправлятіся на утілізацію.

Того ж дні НЕ обійшлося и без пріємніх та корисних подарунків! Ще у грудні студенти коледжу прослухалі две лекції ТОЩО про свідоме споживання та сортуваннях сміття, а потім пройшли онлайн-Анкетування на екологічну тематику. КОЖЕН переможець опитування получил призи: текстильну торбинку-шоппер (від управління молоді та спорту Херсонської міської ради), зошит та ручки з перероблений паперу (від проєкту «Молодь сортує - тренд генерує»). Такоже Юлія Тищенко провела імпровізованій лікнеп Із сортуваннях, власноруч демонструючі, что, куди и як нужно вікідаті. Студенти, Які не стали переможцями онлайн-опитування, все одно ПІШЛИ НЕ з порожнімі руками - во время заходу получил маленькі дрібнички для побуту, відповідаючі на питання про екологію.

За словами вікладачкі екологічних дисциплін коледжу Світлани Букарєвої , студенти та Ранее Сортувати, вікорістовуючі «самопальні» контейнери та Відра. Альо тепер це можна делать набагато зручніше та швідше. До того ж, сміттєві баки від заводу «Dunapack» Самі зроблені з екологічних матеріалів та ма ють Привабливий дизайн. 

У Херсоні реалізація проєкту «Молодь сортує - тренд генерує» стала можлива за ПІДТРИМКИ Об'єднання Громадського ОРГАНІЗАЦІЙ Запоріжжя (ОГС), управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонської обласної універсальної Наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та Агентства США з МІЖНАРОДНОГО розвитку (USAID).

 

Екологічний календар