Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Синергія бібліотеки Гончара та Центру зайнятості

04.10.2021

На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного обслуговування та соціальних послуг для різних категорій населення.
Вже кілька років поспіль Херсонський міський центр зайнятості активно співпрацює з Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Гончара. Зазвичай бібліотекарі проводять тренінги з людьми, які шукають роботу. Ці інтерактивні заняття допомагають безробітним краще окреслити свої цілі на подальше життя, усвідомити сильні сторони своєї особистості, навчитися планувати час, краще планувати свій день, а також дізнатися як уникнути трудової експлуатації закордоном.
Днями, в рамках  соціального партнерства, в бібліотеці презентували Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Гостями та учасниками стали люди, що перебувають на обліку в Херсонському міському центрі зайнятості, а також місцеві роботодавці.
Під час презентації Центру профтехосвіти заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Ганна Лихенко розповіла про навчальний заклад, умови навчання, можливості та послуги, які надає Центр. До уваги присутніх було представлено фотопрезентацію методичних кабінетів, навчальних майстерень, лабораторій для підготовки висококласних фахівців.
Також фахівчиня ознайомила присутніх з професіями, які можна опанувати під час навчання у цьому Центрі: продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, бармен, офіціант, овочівник, плодоовочівник, озеленювач, швачка, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар та покоївка. Аудиторія зацікавилася представленими спеціальностями, деякі учасники виказали бажання вступити до Центру профтехосвіти. Маємо надію, що ці люди зможуть набути нових знань та навичок та здобути професію, яка б забезпечила їм гідний рівень життя. А якщо майбутнім студентам знадобиться підготуватися до іспитів, бібліотека завжди поруч і готова надати їм  інформаційну підтримку.

 

Екологічний календар