Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Авокадо у херсонському Ботсаду

27.10.2021

Цими вихідними давній друг та партнер Центру екологічної інформації Ботанічний сад при ХДУ отримав від ГО «Пласт», теж наших однодумців, живі подарунки.  Пластуни подарували Ботсаду 7 екзотичних рослин, 4 з яких це авокадо!

У однієї з вихованок «Пласту» вдома вирощували екзотичні рослини, яким вже стало затісно у їх горщиках. Пластуни дізналися, що у Ботанічному саду є теплиця та вирішили віддати рослини в добрі руки. Символічно, що урочиста передача дерев сталася саме у Всесвітній день здорового харчування, адже дієтологи завжди відмічали корисні властивості авокадо. Усі рослини були вирощені власноруч з насіння або саджанців, зараз їм від 1,5 до 3 років.

Наукові співробітники Ботанічного саду розповіли, що вони пересадять авокадо до великих горщиків, перезимують рослини у теплиці, а навесні їх пересадять у відкритий грунт до наступної осені. 

Ми будемо спостерігати за ними, таких екзотичних рослин у колекції Ботсаду ще не було, і ми не знаємо, як вони будуть пристосовуватися до клімату півдня України, - ділиться співробітниця Валерія Іванець.

Також пластуни планують з часом передати до Ботсаду вирощене у квартирі деревце гранату.   

Співробітники Екоцентру Гончарівки підтримують таке «екологічне» хобі юних активістів, адже дерева - наші мовчазні друзі. Вони дарують нам і плоди, і затінок у літку, і  чисте повітря. Зважтеся і ви на експеримент з вирощування екзотичних рослин, а Гончарівка обовязково надасть вам інформаційну підтримку.

Екологічний календар