Новини. Події

13.07.2024
Скільки викидів вже потрапило в повітря через війну?
Згідно з даними, які нещодавно оприлюднило Міністерство довкілля і захисту ресурсів у атмосферу потрапило ...

Детальніше...

21.06.2024
Як впливає війна на річку Дністер?
Центр екологічної інформації Гончарівки неодноразово розповідав користувачам бібліотеки, в якому стані ...

Детальніше...

31.05.2024
Ще один нацпарк зазнав збитків через війну
Центр екологічної інформації Гончарівки неоднаразово розповідав про стан справ у заповідниках та природних ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фотоВсі новини

Окупанти знов вбивають тварин лівобережжя

05.02.2024

Нещодавно мережу сколихнули світлини, на яких російські окупанти позують з мертвими тваринами, вочевидь люди на фото і є мисливцями. Ці зображення з’явилися в спільноті UAnimals, це волонтерська організація, яка рятує тварин по всій країні. Скільки саме тварин загинуло невідомо, бо ми можемо робити висновки тільки з трьох світлин, але точно відомо, що трофеями росіян стали: заєць-русак, фазан-звичайний та самець благородного оленя.

У спільноті кажуть, що на фото військові, які зараз перебувають на Херсонщині, отже на окупованому Лівобережжі області, точніше сказати поки що неможливо. Хоча є одна зачіпка: стада оленя благородного мешкали в заповіднику «Асканія-Нова» та Азово-Сиваському національному парку. Також незрозуміло чому ці фото оприлюднили тільки зараз взимку, адже на світлинах весіння пора - трава колоситься, а не деревах з'являються листочки.

В рамках кампанії #StopEcocideUkraine активісти UAnimals звертаються до урядів європейських країн з закликом притягнути країну-агресорку до відповідальності за злочини проти природи. За час повномасштабного вторгнення від бойових дій постраждало 20% природоохоронних територій України. Скільки тварин загинуло ми дізнаємося лише після деокупації ТОТ.

Екологічний календар