Новини. Події

13.07.2024
Скільки викидів вже потрапило в повітря через війну?
Згідно з даними, які нещодавно оприлюднило Міністерство довкілля і захисту ресурсів у атмосферу потрапило ...

Детальніше...

21.06.2024
Як впливає війна на річку Дністер?
Центр екологічної інформації Гончарівки неодноразово розповідав користувачам бібліотеки, в якому стані ...

Детальніше...

31.05.2024
Ще один нацпарк зазнав збитків через війну
Центр екологічної інформації Гончарівки неоднаразово розповідав про стан справ у заповідниках та природних ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фотоВсі новини

Екологічних тренінг для юних херсонців

08.04.2024

Ще до початку війни працівники Центру екологічної інформації Гончарівки часто проводили тренінги із сортування сміття. Цільовою аудиторією для нас були насамперед школярі та студентство, адже молодь легко опановує нові корисні звички. Зараз ми по-тихеньку відроджуємо цю традицію: так днями ми провели подібний тренінг для учнів Херсонської гімназії №16.

Захід проходив дистанційно і на нього підключилося 44 учні. Ми встигли поговорили про сортування сміття і екологічні звички. Зараз, коли в країні війна природа ще більше потерпає від дій людини, тож хто як не ми повинні її підтримати? Під час спілкування ми намагалися визначити, що кожен з нас може зробити, аби зменшити антропогенний вплив на наше довкілля. Сортування сміття це складний багатоетапний процес і опанувати його повністю можуть люди, у яких багато часу, знань, сил та бажання. Тому для початку треба обрати щось одне. Для тих, у кого є город зручним може бути компостувати органічні відходи (овочеві очистки, залишки їжі, опале листя), комусь зручно здавати пластик та скло на переробку, а хтось може збирати у сусідів та друзів відпрацьовані батарейки та здавати їх на утилізацію. Головне делегувати обов’язки !

Основною метою нашого онлайн тренінгу було не стільки викласти увесь теоретичний матеріал із заданої теми, а зацікавити дітей, роз’яснити чому сортувати відходи це важливо, пояснити причинно-наслідкові зв’язки між нашим споживанням і станом довкілля. А далі якщо дитина зацікавилась, вона сама може шукати інформацію в гуглі і інтегрувати ті чи інші екологічні звички у своє життя.

Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара і надалі планує проводити такі онлайн тренінги для усіх охочих.

Екологічний календар