Новини. Події

21.02.2024
Через війну популяція зубрів значно скоротилася
Національний природний парк “Залісся”, що в Київській області понад місяць перебував під ...

Детальніше...

17.02.2024
Результати роботи застосунку ЕкоЗвгроза
На початку повномасштабного вторгнення рф було створено вебресурс та мобільний застосунок ЕкоЗагроза ...

Детальніше...

05.02.2024
Окупанти знов вбивають тварин лівобережжя
Нещодавно мережу сколихнули світлини, на яких російські окупанти позують з мертвими тваринами, вочевидь ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Допоможемо Дніпру

01.11.2011

 

30 жовтня в рамках проекту «Допоможемо Дніпру», до Міжнародного Дня Чорного моря та Європейського тижня місцевого самоврядування відбулось арт-паті «Рибний день або Херсон на Понтах». Метою цього заходу було привернення уваги громадськості і влади до старих морських традицій нашого міста та екологічних проблем Херсона - міста «на морях», міста, яке неможливо представити без риби. Адже вона не лише продукт харчування, але й показник екології акваторії.

Відшуміло морською хвилею та ліричним рядком арт-паті, проте художня виставка робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» ще експонується. Навіть більше, якщо хто не знає, виставка використовує унікальний інноваційний горизонтальний виставковий простір - на сітках, що розтягнуті на третьому поверсі бібліотеки Гончара.

А ось проект нашої бібліотеки «Допоможемо Дніпру» є продовженням загальної програми діяльності бібліотеки в сфері екологічної просвіти. Він направлений на інформаційне забезпечення екологічного захисту природи Дніпра, на формування зацікавленості кожного жителя області та міста в необхідності дотримання норм екологічно грамотної поведінки задля захисту нашої річки. Провідною метою проекту є підвищення обізнаності населення краю про унікальність і цінність Дніпра. Адже від Каховської ГЕС до Дніпро-Бузького лиману річка Дніпро зберегла свій відносно природний стан. Саме тут збереглися типові та рідкісні угрупування заплавних лісів, боліт, лук, піщаних степів, степових схилів Дніпра та балок, відшарування гірських порід.

Тож ми запрошуємо наших екологічно-свідомих співгромадян приєднатися до проекту «Допоможемо Дніпру». Ми будемо щиро вдячні за вашу співпрацю, вашу небайдужість!

(Смоліна О., керівник Центру екологічної інформації)

 

 Пропонуємо вашій увазі також інформацію, надану нашими партнерами.

 

"Де поділася риба" розмова з Михайлом Чорноморченко, розмову веде кореспондент Херсонської державної ТРК "Скіфія" Оксана Корінна

 
"Ранковий гість" - програма ТРК "Скіфія" 
 

   Екологічний календар