Новини. Події

05.11.2017
Бібіліотекар на Школі Кампейнінгу
27–29 жовтня відбулася друга Школа Кампейнінгу у сфері зміни клімату та відновлювальної енергетики. ...

Детальніше...

03.11.2017
Інтерактивна екозустріч «Збережемо Чорне море»
У Міжнародний день Чорного моря в бібліотеку завітали вихованці обласного Центру еколого-натуралістичної ...

Детальніше...

23.10.2017
Біля бібліотеки з’явилася Алея юннатівського руху
    Жовтень – найкраща пора для висадження молодих дерев. Тому саме зараз в Центрі ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Допоможемо Дніпру

01.11.2011

 

30 жовтня в рамках проекту «Допоможемо Дніпру», до Міжнародного Дня Чорного моря та Європейського тижня місцевого самоврядування відбулось арт-паті «Рибний день або Херсон на Понтах». Метою цього заходу було привернення уваги громадськості і влади до старих морських традицій нашого міста та екологічних проблем Херсона - міста «на морях», міста, яке неможливо представити без риби. Адже вона не лише продукт харчування, але й показник екології акваторії.

Відшуміло морською хвилею та ліричним рядком арт-паті, проте художня виставка робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» ще експонується. Навіть більше, якщо хто не знає, виставка використовує унікальний інноваційний горизонтальний виставковий простір - на сітках, що розтягнуті на третьому поверсі бібліотеки Гончара.

А ось проект нашої бібліотеки «Допоможемо Дніпру» є продовженням загальної програми діяльності бібліотеки в сфері екологічної просвіти. Він направлений на інформаційне забезпечення екологічного захисту природи Дніпра, на формування зацікавленості кожного жителя області та міста в необхідності дотримання норм екологічно грамотної поведінки задля захисту нашої річки. Провідною метою проекту є підвищення обізнаності населення краю про унікальність і цінність Дніпра. Адже від Каховської ГЕС до Дніпро-Бузького лиману річка Дніпро зберегла свій відносно природний стан. Саме тут збереглися типові та рідкісні угрупування заплавних лісів, боліт, лук, піщаних степів, степових схилів Дніпра та балок, відшарування гірських порід.

Тож ми запрошуємо наших екологічно-свідомих співгромадян приєднатися до проекту «Допоможемо Дніпру». Ми будемо щиро вдячні за вашу співпрацю, вашу небайдужість!

(Смоліна О., керівник Центру екологічної інформації)

 

 Пропонуємо вашій увазі також інформацію, надану нашими партнерами.

 

"Де поділася риба" розмова з Михайлом Чорноморченко, розмову веде кореспондент Херсонської державної ТРК "Скіфія" Оксана Корінна

 
"Ранковий гість" - програма ТРК "Скіфія" 
 

   Напишіть свій коментар
Ваше ім'я
E-mail (не буде опублікований)
Сайт
* Текст повідомлення
Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.


Екологічний календар