Новини. Події

26.04.2025
Чорнобильська трагедія: нові виклики та перестороги  
Щороку, в цей день світ згадує сумні та моторошні події – 38 роковини Чорнобильської аварії.  ...

Детальніше...

25.04.2025
Скільки ще олії залишилося в річці Південний Буг?
Останній місяць співробітники Центру екологічної інформації Гончарівки намагалися з’ясувати скільки ...

Детальніше...

16.04.2025
Чи дійсно в «Асканії-Нова» вполювали зубра?
Нещодавно Херсонську громаду сколихнула новина – російські військові вбили та розчленували червонокнижного ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фото



Всі новини

COP 15: чи маємо ми право ігнорувати?

13.12.2009

Саме в цей час в Копенгагені проходить конференція ООН зі зміни клімату. Так, нам з нашими проблемами хоча би трішки розібратись, але існує ризик, що ми, вирішуючи наші місцеві проблеми, не помітимо щось по-справжньому важливе.
Тому давайте не будемо обмежувати себе і хоча б дізнаємось, що там робиться, в тому великому світі, який саме в ці дні вирішує, що робити з кліматичними змінами.

Отже, 7 грудня 2009 (в понеділок) розпочалася конференція ООН зі зміни клімату, яка має на меті прийняти ефективну та обов'язкову для виконання міжнародну угоду із боротьби зі зміною клімату.
Докладніше…

Другий день конференції не оминув увагою Україну. Увага неприємна, однак справедлива. Україна отримала одразу дві нагороди "Динозавр дня": за неконструктивну позицію щодо власних зобов'язань зі скорочення викидів парникових газів та за проблеми з доступом до інформації про угоди з продажу одиниць встановленої кількості. Маємо чим пишатись.
Докладніше…

Третій день конференції. Українським екологам та журналістам, які активно працюють на кліматичному саміті, не вдалося помітити жодного представника офіційної української делегації в Копенгагені. Суперечності між різними учасниками переговорів почали проявлятися все частіше. Жорстку позицію зайняли країни, які найбільше ризикують постраждати від негативних наслідків зміни клімату.
Докладніше…

Четвертий день конференції. Уже відомі офіційні позиції всіх сторін Конвенції про зміну клімату, крім України, Білорусі та Хорватії. Попередня позиція України не була затверджена на засіданні Кабміну, а про доопрацьовану позицію новин немає.
Докладніше…

П’ятий день. Завершився перший тиждень Конференції зі зміни клімату у Копенгагені. Робочими групами конференції були оприлюднені напрацьовані чернетки текстів, які можуть стати новою довгоочікуваною кліматичною угодою. В цих текстах є ще дуже багато невизначеностей та інформації для обговорення та узгодження.
Докладніше…

Шостий день конференції. Масові демонстрації на підтримку укладення жорсткої та зобов’язуючої кліматичної угоди відбулись у всьому світі. В Копенгаген почали прибувати Міністри довкілля для неформальних зустрічей перед тим, як світові лідери приєднаються до саміту в кінці цього тижня. Вони матимуть змогу один за одним обговорити всі 46 пунктів попереднього тексту кліматичної угоди, залишаючи найскладніші з них для 110 світових лідерів, що прибудуть на саміт в кінці тижня.
Докладніше…

 

 


 

 





Екологічний календар