Новини. Події

30.03.2025
Цікаві подробиці про Всесвітній День птахів
Дуже скоро, 1 квітня, світ відзначатиме день птахів. Це свято має довгу та цікаву історію – його ...

Детальніше...

21.03.2025
Незабаром, 22 березня світ відмічатиме День водних ресурсів
Вода це є базовою річчю існування і розвитку всього живого на планеті, але разом з тим інколи здається, ...

Детальніше...

12.03.2025
На ЧАЕС рятувальники ліквідували наслідки удару БПЛА
«Роботи з ліквідації наслідків атаки безпілотника на об'єкт «Укриття» ЧАЕС завершено. ...

Детальніше...

Всі новини


Випадкове фото



Всі новини

Науково-пізнавальний захід на території НПП «Олешківські піски»

18.05.2015

 До Міжнародного дня біологічного різноманіття з метою активізації розвитку науково-природознавчого потенціалу школярів Херсонської ЗОШ №46 І-ІІІст. та Малокопанівської ЗОШ під керівництвом провідного наукового співробітника Парку О.Ф. Садової здійснено дослідження флори Парку та її фенології на території природоохоронного науково-дослідного відділення «Буркути».
Школярі мали унікальну можливість вивчати навколишній світ не лише теоретично, у стінах шкільних класів, а й практично, безпосередньо на природі. В першу чергу дітям було запропоновано ознайомитись з представниками созофітів флори Парку, більшість яких перебували у фенологічній фазі – цвітіння: (Плодоріжка розмальована (Anacamptis picta (Loisel.) R.M. Bateman), П. болотяна (A. palustris Jacq.), Ковила дніпровська (Stipa borysthenica Klok. ex Prokud.), Жовтозілля дніпровське Senecio borysthe-nicus (D.C.) Andrz.), Козельці дніпровські (Tragopogon borystenicus Artemcz.), Роговик болгарський (Cerastium bulgaricum Uechtr.), Кропива київська (Urtica kioviensis Rogow.), Сон лучний (Pulsatilla pratensis Mill.) та Береза дніпровська (Betula borysthenica Klokov.).
З дітьми проведено бесіду на тему: «Важливість збереження Червонокнижних видів судинних рослин». Ознайомлено з особливостями поширення созофітів по території Парку, морфологічних їх ознак та фенологічного розвитку.
По завершенню заходу школярі висловили подяку за допомогу науковцям Парку. Було запропоновано й надалі здійснювати подібні спільні природничі заняття, адже саме такі заходи активізують у молоді гуманність, любов до природи та викликають шанобливе ставлення до неї.







Екологічний календар