Новини. Події

19.04.2023
Скільки коштує «план Маршала» для нашої природи?
За даними Державної екологічної інспекції станом на січень 2023 року, за 11 місяців військової агресії ...

Детальніше...

08.04.2023
Долю асканійських тварин оплакувати ще зарано
Вчора у відомих телеграм-каналах розлетілося фото, на якому російські окупанти тримають убитих тварин ...

Детальніше...

23.03.2023
Замість «сезону тиші» - гучні вибухи
Зараз у більшості братів наших менших мав би бути сезон розмноження, але через російську агресію ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Екологічний лікнеп від Гончарівки

12.04.2021

Із 8 по 10 квітня у Херсоні, у ККЗ «Ювілейний», проходила 22-а спеціалізована виставка «Будіндустрія. Енергозбереження ». Організатором заходу Виступивши Херсонський виставковий центр «Експо-Центр» за ПІДТРИМКИ та патронатом Херсонської обласної державної адміністрації.
 

Учасниками стали Місцеві заклади освіти: Херсонський державний аграрно-економічний університет, Херсонський політехнічний фаховості коледж Державного університету «Одеська політехніка», Херсонський національний технічний університет. Увазі абітурієнтів були представлені Нові спеціальності, де можна здобути освіту в Галузі будівництва, ЦИВІЛЬНОЇ інженерії, геодезії та землеустрою. Окрім вишів, на віставці були представлені підприємства та организации, Які рекламувалі свои Енергоефективні послуги та продукцію (сонячні батареї, «тепла» підлога, енергоощадні лампи ТОЩО).   

Урочисте відкриття виставки відвідав заступник директора Департаменту розвитку територій Херсонської ОДА Чорний Іван Васильович , Який підкреслів важлівість поиска та впровадження альтернативних відів ЕНЕРГІЇ. 

І цього разу без Херсонської обласної універсальної Наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара НЕ обійшлося! Для відвідувачів виставки співробітнікі Центру екологічної информации Гончарівкі проводили лікнеп Із роздільного сортуваннях сміття, розповідалі про екологічні засоби, звички та продукцію, что НЕ шкодять довкіллю. Замість пластикових соломинок - бамбукові, солом'яні та металеві, вместо Звичайно зубних щіток - дерев'яні, вместо Звичайно пакетів - текстильні Торбинка та паперові пакети, вместо поролонових губок для миття посуду - люфа ... Цей список можна Довго продовжуваті, Аджея на сегодня екоальтернатів вже існує багато, головне - мати бажання дізнатіся, як усім ЦІМ правильно користуватись.

Много відвідувачів Із цікавістю запитувана про правила сортуваннях відходів та Лайфхак екологічного способу життя. Такоже во время виставки Екоцентр представивши наукову літературу про принципи енергоефективності, архітектуру та енергоощадність, відновну електроенергетику в странах Європи.

После послаблення карантинних обмежень ви зможете особисто завітаті до бібліотеки та отріматі доступ до цієї информации!

Екологічний календар