Новини. Події

02.02.2022
Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації
Центр екологічної інформації бібліотеки Гончара радий оголосити про завершення фото-конкурсу до Дня ...

Детальніше...

02.02.2022
Гончарівка роздає подарунки
На початку тижня співробітники Центру екологічної інформації бібліотеки Гончара завітали до Херсонської ...

Детальніше...

30.01.2022
Глядачі Гончарівки у захваті від фільму «Без тями від зброї»
За кілька днів до показу ми довго вагалися, яку ж стрічку обрати. Але фільм "Без тями від зброї" ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?Випадкове фотоВсі новини

Всеукраїнський форум об’єднує та надихає!

01.04.2021

Зараз в обласних центрах України відбувається VII Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Розпочався він 16 березня і триватиме до 21 квітня. Форум проходить в онлайн-режимі та об’єднує всі регіони країни на одній платформі. Понад 500 представників громади та влади, підприємців і журналістів обговорюють особливості соціальної активності в регіонах, волонтерського руху та презентують проєкти, заплановані на 2021 рік.

Організатором заходу виступив Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

У рамках форуму херсонські активісти зібралися в понеділок. Зокрема, пригадали вдалі проєкти 2020 року та озвучили плани майбутніх ініціатив. Учасники зацікавилися діяльністю екологічної шкільної команди «ZeroWasteSchool», а саме їх проєктом «Пластикова реінкарнація». Спікер форуму, підприємець Сергій Дудка, анонсував відкриття станції сортування відходів, яка повинна відкритися в Херсоні наприкінці квітня. 

Запис прямої трансляції можна переглянути на Facebook-сторінці. Ознайомитися з графіком прямих трансляцій та зареєструватися можна на офіційній сторінці організації.     

Також у рамках форуму Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine» спільно з компанією «PepsiCo Україна» у 2020-2023 роках втілюють у життя довготривалий проєкт «Чисті пляжі разом!», який суттєво вплине на сталий розвиток громад та об'єднає українців у великій справі. Херсонщина теж долучається до цієї грандіозної ініціативи! Мета – довести пляжі України до рівня, що відповідає світовим екологічним стандартам. Офіційна презентація та старт проєкту заплановані на 26 травня цього року. За перші три роки дії «Чисті пляжі разом!» планується сформувати універсальну дорожню мапу для сталого розвитку пляжних територій по всій України, активізувати покоління стійкої екосвідомої громади. Більш детально – за посиланням.

Екологічний календар