Новини. Події

21.02.2024
Через війну популяція зубрів значно скоротилася
Національний природний парк “Залісся”, що в Київській області понад місяць перебував під ...

Детальніше...

17.02.2024
Результати роботи застосунку ЕкоЗвгроза
На початку повномасштабного вторгнення рф було створено вебресурс та мобільний застосунок ЕкоЗагроза ...

Детальніше...

05.02.2024
Окупанти знов вбивають тварин лівобережжя
Нещодавно мережу сколихнули світлини, на яких російські окупанти позують з мертвими тваринами, вочевидь ...

Детальніше...

Всі новини

Голосування
Як Ви ставитесь до бродячих тварин в місті?







Випадкове фото



Всі новини

Ви маєте право на «Екологічне право»

10.06.2021

Чи знаємо ми свої кліматичні права? Як часто і ким вони порушуються? А можливо, ви чули про існування кліматичних біженців?

Коли ми чуємо слово «екологія», найчастіше згадуємо про наукові відкриття в галузі енергозбереження або про проблему забруднення довкілля. Але екологічна повістка охоплює набагато більше аспектів, ніж здається на перший погляд. Насправді екосвідома людина повинна знати не тільки те, як правильно сортувати сміття, не купувати зайвого та поводитися з органічними відходами, але й бути підкованою в екологічному праві.

Гончарівка має статус наукової бібліотеки, тому саме у нас ви можете знайти багато фахової літератури з цієї непростої теми. Зокрема, у Центрі екологічної інформації (ІІІ поверх) є серія науково-практичних журналів Видавничого дому «Гельветика» «Екологічне право». У кожному випуску журналу ви знайдете з десяток статей, в яких наведено приклади застосування «екологічного» законодавства та тлумачення реформ (земельної, територіальної) крізь призму екологічного аспекту. А також – інформацію про необхідні документи у сфері рекреації, екологічної безпеки, сільського господарства, природних ресурсів тощо. Часто у журналі зустрічаються матеріали на тему катастрофи на Чорнобильській АЕС.

Кожна стаття написана двома мовами – українською та англійською, тому вам не доведеться виконувати подвійну роботу і перекладати текст самотужки, якщо потрібна інформація і англійською також.

Авторами статей є професіонали своєї справи: кандидати та доктори юридичних наук, члени-кореспонденти Національної академії правових наук України, студенти та освітяни кращих ВНЗ країни.

Тож запрошуємо екологів, екоактивістів та волонтерів, студентів юридичних та екологічних факультетів, які навчаються та пишуть курсові й дипломні роботи, а також вже практикуючих правників погортати «Екологічне право».





Екологічний календар